Bu ülkenin, bu milletin menfaati için varız

admin

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş yaptığı açıklamada, “en zor şartlarda bu ülkenin ve bu milletin menfaati için varız.”

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş, yaptığı yazılı açıklamada; “Yarım asra yakın bir zamandır Milli Görüş’ü temsil eden partiler olarak iyi günde de kötü günde de her zaman ve her türlü şartlarda ülkemizin ve milletimizin menfaati için var olduk. Bugün çevre ülkelerdeki çatışmalar gerekse ülkemizi yangın yerine çeviren terör olayları izlenen yanlış politikaların sonucudur.

Milletimizin bin yıllık görüşü olan Milli Görüş’ü temsil eden Saadet Partisi olarak gayemiz, Hak ve Adaletin hâkim olduğu, toplumumuzun insanca yaşama düzeyine eriştiği, huzur ve barış içinde kardeşçe yaşadığı bir Türkiye’dir” dedi.

Hak ve Adalet’in lafla olmayacağına dikkat çeken Mansur İriş, “Bozuk, yanlış tartan terazi ile doğru tartı yapılamaz. Bu düzen bozuk. Bu yanlış düzenle ülkemizin içinde yaşadığı hiçbir sorun çözülemez. Onun için biz Saadet Partisi olarak bu düzenin alternatifi olduğumuzu ve bu düzenin değişip adil bir düzenin kurulmasının gerektiğini ısrarla söylüyoruz. Terörün de, fakirliğin de, ahlaksızlığın da, geri kalmışlığın da ilacı Adil bir düzendir” şeklinde konuştu.

Yaklaşan 1 Kasım Genel Seçimlerine de değinen İriş, “Milli Görüş olarak biz, yarım asra yakın siyasi mücadelenin içindeyiz. Biz, mecliste olduğumuz dönemlerde herkesimden insanımızın yüzü gülmüştür. Elbette bizim de ‘kırmızı’ çizgilerimiz var, herkesin olduğu gibi. Ancak ülke ve milletin menfaatleri söz konusu olduğunda her zaman elimizi taşın altına koymaktan geri kalmadık, yine de kalmayız. Ülke ve millet için yapılan fedakârlıklar taviz kabul edilmemelidir. Saadet Partisiz bir Meclis ülke sorunlarına çözüm üretemez. Saadet Partisi olarak; Tertemiz mazimiz ve Tertemiz kadromuzla Tertemiz bir geleceğimiz olacak, inşallah” müjdesini verdi.

 

 

MANSUR İRİŞ

 171 total views,  8 views today

Next Post

EKYDD’den Anadolu Ajansı Bölge Müdürü’ne ziyaret

            Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve yönetim kurulu üyesi Fikri Ak göreve yeni atanan Anadolu Ajansı Müdürü Salih Baran’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Anadolu Ajansı’nın ülkenin en önemli ve güvenilir haber kaynağı olduğunu ifade eden EKYDD Başkanı Pınar; […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp