BU YOL KAVŞAĞINA DİKKAT.!

admin

DSC_8486

Şükrü Paşa Mahallesi Turhan Dursun Caddesi, Bahaî mezarlığı bitişiğindeki  dört yol kavşağı trafik açısından büyük tehlike oluşturuyor.  Çift yönlü olan bu dört yol kavşağında araçların hızlı seyrettiğinden yakınan mahalle sakinleri, Bu yola döner kavşak veya ışıklandırma sistemi yapılması gerektiğini belirttiler.

Mahalle sakinleri,  Sülolu Lalapaşa, Şükrüpaşa Anıtı ile Süloğlu Lalapaşa  istikametindeki yolların birleştiği noktadaki   yolun genişletilmesi ve kavşak  yapılması  için yapılan başvuruların  sonuç vermediğini,  bu yolların  kavşağında her an trafik kazası tehlikesinin bulunduğunu  kaydederek” bu yollarda araçlar gidiş geliş olarak iki yünde  seyrediyor. Burası dört yol ağzı değil 8 yol  ağzı durumunda. Yolların birleştiği kavşak trafik açısından her an tehlike oluşturuyor.

Bu yolun düzenlenmesi gerekli önlemlerin alınması  için  insanlarımızın ölmesi mi gerekiyor?.

Bu yolun yapılmasına, daha genişletilmesine engel çıkarmak isteyenler insan yaşamının  ne denli önemli olduğunu da dikkate almak zorundadırlar.

Bir trafik kazası olmadan bu yolda gerekli düzenlemenin yapılmasını bekliyoruz”  önerisinde bulundular

 161 total views,  2 views today

Next Post

Uzunköprü’de Trafik Kazası: 2 Yaralı

Edinilen bilgiye göre, Uzunköprü çevre yolu 160 haneli siteler önünde aşırı hız yapan R.B. yönetimindeki 22 UH 368 otomobil, sitenin bahçesine girerek ağaçlara çarparak durabildi. Kazada araçtaki R.B. ve E.T. ağır yaralandı. Olay yerine gelen ambulans ekipleri, araçta sıkışan sürücü R.B. ve E.T.’yi uzun süre araçtan çıkaramadı. İtfaiye ekibi tarafından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp