Budak “Deneyimlerimi Edirne’ye hizmet için kullanacağım”

admin

AK Parti  eski milletvekili Prof Dr Necdet Budak  milletvekilliği  aday adaylığı ile ilgili olarak  yaptığı açıklamada, “bu konu ile  ilgili olarak Cumartesi günü saat 14.00 ‘de AK Parti Edirne İl Başkanlığında AK Parti’den Edirne Milletvekilliği için aday adaylığımı açıklayacağım, tam  14 Şubat Sevgililer Gününde basın toplantısı ile  aday adaylığımı  kamuoyuna duyuracağım.

Necdet Budak açıklama (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne bizim sevgilimiz, sevdamızdır. Biz Edirneli ve bu toprakların insanıyız. Ben  cumartesi günü  yapacağım toplantıda neden aday adayı olduğumu detaylı bir şekilde açıklayacağım. Fakat burada  şunu rahatlıkla ifade edebilirim 22-23 dönemde Edirne Milletvekilliği yaptım. Bu dönemde Edirnelilerle, sivil toplum kuruluşlarıyla, başarılı hizmetler yaptık, uyum içinde çalıştık .

Ben bu hizmetlerimin AK Parti  çatısı altında  devamından yanayım.  Bir başka olay ise  benim bir akademik birikimim var. Onun yanında siyasi bir birikim de  bulunuyor. Ankara siyasetini ve Ankara bürokrasisini iyi tanıyorum. Neyin nereden nasıl yapılacağı konusunda birikim ve tecrübem bulunmaktadır.

Necdet Budak açıklama (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bu birikimimi ve tecrübelerimiEdirne’ye hizmet amacıyla  kullanmak ve aktarmak amacındayım.

Bu konuda görüşlerimi ve neden aday adayı olacağımı düzenleyeceğim basın toplantısında daha detaylı bir şekilde açıklayacağım.” Dedi.

 

 14 total views,  2 views today

Next Post

Zıpkınkurt "Vizyon eksikliği var"

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne’nin turizm ve ekonomik potansiyelini arttırması konusunda vizyon eksikliği olduğunu söyledi.               Edirne Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı Derya Sarılarlı, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Ağırseven, Volkan Şenveli, Ercan Bitti ve üye Arzu Hakyolu makamında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp