Bülent ERSOY’a Kırkpınar daveti

admin

Bülent ERSOY’a Kırkpınar daveti (2)

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 655. düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne ünlü sanatçı Bülent Ersoy da davet edildi.  Ersoy’a daveti Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan adına Antalya Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül yaptı.

Bülent ERSOY’a Kırkpınar daveti (1)

 

 

 

 

 

Antalya’nın Kemer ilçesinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’nde ünlü sanatçı Bülent Ersoy konser verdi. Binlerce kişinin dinlediği konserde Bülent Ersoy, bu yıl 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne davet edildi.

Daveti; festivale katılamayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan adına Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül yaptı.

Sahneye çıkan Başkan Gül, “Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan yurtdışında olduğu için festivale katılamadı. Kendisi, Edirne’de bu yıl 655. Düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nde sizi de aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti” diyerek Ersoy’a Kırkpınar Ağalığının çok yakışacağını söyledi.

Ersoy’un Edirne Ciğerini çok sevdiğini belirten Gül, “Başkan Gürkan, ayrıca sizi Edirne Ciğeri yemeğe de davet ediyor” dedi.

Başkan Gül daha sonra Ersoy’a “18-24 Temmuz 2016 tarihleri arasında Edirne’de yapılacak olan dünyanın en eski ve büyük spor organizasyonu Ata Sporumuz 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nde bizlerle birlikte olmanızda Edirne Halkı adına onur duyarım. Recep Gürkan” yazılı davet plaketini takdim etti.

Ersoy ise, nazik davetinden dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür ederek, Edirne’ye selamlarını iletti.

 

Bülent ERSOY’a Kırkpınar daveti (1)

 94 total views,  2 views today

Next Post

Uzun tatil doğal pazarı da etkiledi

            9  günlük Ramazan Bayramı tatili  Cumartesi pazaryerinde kurulan  doğal ürünlerin satıldığı pazara da etki yaptı.             Her zaman olduğu gibi evlerinde yaptıkları yiyecekleri ile pazaryerine gelen üretici bayanlar bir yandan müşterilerinin geçmiş bayramını kutladı ve ürünlerini pazarladı.   Doğal ürün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp