Bulgar meslektaşlarından Edirne emekli öğretmenlere ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Emekli Öğretmenler Derneğinin davetlisi olarak Edirne’ye gelen Bulgar emekli öğretmen ve hemşireleri Emekli Öğretmenler Derneği lokalinde meslektaşları ile bir araya geldi. Emekli öğretmenlerden oluşan müzik ekibi eşliğinde Türk ve Bulgar eğitimcileri ve hemşireleri doyasıya eğlendi.

EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (3)kpk

Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin 83. yıldönümü nedeniyle Emekli eğitimcilerin daveti üzerine Edirne Öğretmenler Derneği lokaline gelen Bulgar konuklara Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan toplantıya katılarak hoş geldiniz dedi .

EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (8)

Özcan, kendilerini Edirne’de görmekten mutlu olduğunu belerterek Bulgar emekli eğitimcilere ve hemşirelere plaket ve çiçek sundu.Milli Eğitim Müdürü Özcan, komşu ülke eğitimcilerinin Edirne’ye gelişinden mutluluk duyduğunu bu ziyaretin özellikle Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin yıldönümüne rastlamasının çok anlamlı olduğunu belirterek,bu tür ziyaretlerin iki ülke dostluğunu geliştireceğini söyledi.

EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (3)
EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (6)
EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (10) EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (11) EMEKLİ-ÖĞRETMENLER-DERNEĞİ-ZİYARET (13)

 

 

 226 total views,  2 views today

Next Post

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Edirne’den Seçim Startı verdi

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Danışma Meclisi toplantısına katıldı. ETSO’da yapılan AK Parti Danışma Meclisi toplantısında Belediye Başkanlığı seçimi startı verildi. Buradaki toplantıya Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbu Milletvekili Edirne Koordinatörü Tülay Kaynarca, Edirne ve ilçeler belediye Başkan adayları ile parti […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp