BUNUN ADI HİZMET’TİR. GÜRKAN TALİMAT VERDİ, SANAYİ SİTESİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

admin

Altyapı çalışmaları nedeniyle 1.Küçük Sanayi Sitesi’nde kazılan yolların üstü dolgu malzemesi ile kapatıldıktan sonra hızla asfaltlanmaya başladı.
Geçtiğimiz hafta Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile 1.Küçük Sanayi sitesine adeta çıkarma yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sanayi Sitesi Başkanı Cafer Rokovet ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek Sanayi sitesinde çeşitli incelemelerde bulunmuş ve taleplerin yerine getirilmesi konusunda çalışmaların kısa süre içinde hızla başlayacağını söylemişti. Kısa bir süre sonra Edirne Belediyesi ekipleri Sanayi sitesinde asfaltlama çalışmalarına başladı. Altyapı nedeniyle kazılan ve üstü doldu malzemesi ile kapatılan yerler büyük bir hızla asfaltlanmaya başladı.


Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla başlayan asfaltlama çalışmaları sanayi esnafı tarafından büyük takdir topladı. Sanayi Sitesi Başkanı Cafer Rokovet gazetemize yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz hafta Belediye Başkanımız bizleri ziyaret etti. Sanayi sitemizdeki eksikleri başkanımıza aktardık. Başkanımız tüm birim müdürleri ve başkan yardımcıları ile sitemizdeki eksikleri ve yapılması gerekenleri yerinde inceledi. Bu ziyaretten kısa bir süre sonra da çalışmalar büyük bir hızla başladı. Sitemizdeki çalışmalar hızla devam edecek. Başta Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a, Başkan Yardımcılarına ve birim müdürlerine teşekkür ederiz.” dedi.


1.Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyesi Selami Dağcı da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Mazbatayı aldığımızda ilk belediye başkanımıza gitmiştik. Bazı siyasi abilerimiz laf ettiler hicaz et almaya mı gittiniz diye, o bizim başkanımız bizde gideriz, oda gelir dedim, aynen sunu dediler bir parmak bal çalar size bekleyin görün dedim başkanımız bizi yanıltmadı bütün müdürleriyle çıkarma yaptı. İsteklerimizi not aldı. 3 gün sonrada icraata başladı ve daha bu başlangıç dedi, bizi yanıltmadı sağ olsun var olsun sanayi esnafı olarak başkanımıza ve emeği gecen belediye çalışanlarına teşekkürü borç bilirim. Dedi.

 786 total views,  8 views today

Next Post

MEMLEKET PARTİSİ'NDEN MUHTARLARA ZİYARET

Muharrem İnce’nin Kurucusu ve Genel Başkanı olduğu Memleket Partisi Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor. Memleket Partisi Edirne İl ve İlçe teşkilatı geçtiğimiz günlerde Edirne merkez ve köy muhtarlarını ziyaret etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Memleket Partisi Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt; “Memleket Partisi Edirne İl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp