Burcu İle Murat’ın Mutlu Günü

admin

Sevim- Yusuf Uzunzarif’in kızı Burcu ile Remziye Nusret Özkan’ın oğlu Süloğlu Belediyesinde görevli Murat,  Süloğlu, Yazlık Düğün Salonunda yapılan düğün töreni ile evliliğe merhaba dediler.

burcu-murat (1)

İstanbul Bayrampaşa Ebru Balkan Düğün Salonunda yapılan kına gecesi, sonrası Süloğlu’da yapılan alayın ardından Süloğlu Yazlık Düğün Salonu’nda yapılan evlenme törenine Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran Belediye Meclis üyeleri siyasi parti yöneticileri ile gelin ve damadın yakınları katıldı. Gelin ve damadın düğün salonuna gelerek dans etmesi ile başlayan genç çiftlerin düğününde daha sonra askı töreni gerçekleşti.

DSC_0032

Düğüne katılanlar askı töreni ardından piste çıkarak müzik eşliğinde birbirinden güzel oyunları ile Burcu-Murat’ın mutluluğuna renk kattılar. Biz de Edirne Ajans ailesi olarak genç çiftlerin yaşam boyu bir yastıkta kocamaları ve mutluluk dileklerimizi sunarız.

burcu-murat

 

 

 12 total views,  6 views today

Next Post

Özünal, “ Muhtarlarımız Seçilmişliğin Gücünü Bilmeli

Muhtarlarımız siyasetin mihenk taşı siyasetin demirbaşıdır Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal, beraberinde Başkan Yardımcıları Ömer Kılıç, Hıdır Koluman ve Aydın Dursun ile birlikte Edirne’ye geldi. Özünal Federasyona bağlı Edirne Muhtarlar Derneği lokalinde bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına Dernek üyesi muhtarlar katıldı. Burada söz alan Genel Başkan Özünal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp