Burgaz TSO’dan Etso’ya Ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı açıklamada; “ Bulgaristan Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerine yönelik düzenlediği ödül törenine, davet üzerine Odamız heyeti katıldı.

etso-burgaz-ziyaret-mehmet-eren

Odamızı temsilen Meclis Başkanımız Mehmet Eren, ,Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü, Meclis Üyesi Aydoğan Akıncı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet Özalp ve Faruk Demir’in katıldığı ödül törenine Burgaz Valisi, Belediye Başkanı, T.C. Burgaz Başkonsolosu Niyazi Evren Akyol, Burgaz TSO üyeleri katıldı.

etso-burgaz-ziyaret-mehmet-eren (1)

Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası çeşitli kategorilerde üyelerine yönelik düzenlediği ödül töreninde; ortak projelerin başarılı şekilde uygulanması ve sınırın her iki tarafındaki iş dünyasına sağlanan hizmetlerdeki faydalı işbirliği adına Odamıza da plaket verildiOdamız adına plaketi; Meclis Başkanımız Mehmet Eren, Burgaz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tzanko Ivanov’un elinden alırken yaptığı konuşmada, “Sınırda ki Odalar olarak bizler, ticari ve ekonomik alanda işadamlarını birbirine yakınlaştırmak, ithalat ihracat faaliyetlerine ivme kazandırmak, ortak girişimler oluşturmak için aramızdaki işbirliğini sürekli ve dinamik bir şekilde ayakta tutmak adına var gücümüzle çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Eren, Sınır ötesi işbirliği kapsamında gerçekleştirilen ortak organizasyonlar, AB projeleri, teşvik edici faaliyetler ile her iki Oda üyelerine önemli yollar kat ettirildiğini sözlerine ekledi. Eren, ev sahibi Oda yöneticilerine teşekkür etti.

 427 total views,  2 views today

Next Post

GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR.!

Büyük Ozan Nazım’ın bu sözlerle başlayan şiiri gelecek için bir özlemi yansıtıyor ve gelecekte beklenen o güzel günleri çocuklara gelecek kuşaklara müjdeliyor. Çocuklar yarınlar için hazırlanan o günlerin zorluklarını göğüsleyecek olan toplumumuzun yapısını oluşturacak. Bugün okulların yanından geçtiğimizde, ve dershaneleri ziyaret ettiğimizde nurlanmış yüzleri cıvıl cıvıl sesleri, Pırıl pırıl giysileri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp