Buse ile Uğur muradına erdi

admin

Buse ile Uğur muradına erdi (3)

 

 

 

 

 

 

Nurcan-Ömer Bilal’in kızı Buse ile Zahide-Hasan Yücel’in oğlu Uğur, Edirne Merkez Hacıumur köyünde yapılan geleneksel törenle yaşamlarını birleştirip, evliliğe yelken açtılar. Düğün törenine Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Süloğlu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Uzun, Süloğlu Belediye Meclis Üyeleri, Süloğlu İlçe Jandarma Komutanı, Süloğlu İlçe Emniyet Amiri, Süloğlu İlçe PTT Müdürü, Süloğlu eski Belediye Başkanı Hüseyin Kenar, Jandarma Trafik Personeli, Tarım İl Müdürlüğü Personeli, Edirne, Süloğlu, Silivri, Çevre Köyler ve Avrupa’dan gelen konuklarla gerçekleşen evlenme töreni renkli görüntülere sahne oldu. Buse ve Uğur’un Aileleri törene katılan dostlarına teşekkür ederek,”bu mutlu günümüzde bizlerin mutluluğuna ortak olan misafirlerimize sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz” dediler.

Buse ile Uğur muradına erdi (6)

 

 

 

 

 

 

 

Törende Havai Fişek gösterisi büyük beğeni topladı. Gelin ve Damadın ışıklar altında oyun alanına çıkması törene katılanların alkışları arasında dans etmeleri ile devam eden törende askı töreni sonrası törene katılanlar yöresel oyun havaları ve dans ederek Buse ve Uğur’un evlenme törenine renk kattılar. Edirne Ajans Ailesi olarak Buse-Uğur’un yaşam boyu bir yastıkta kocamalarını ve mutlu bir yaşam sürmeleri dileklerimizi sunarız.

Buse ile Uğur muradına erdi (4)

 

 

 

 

 

Buse ile Uğur muradına erdi (1)

 

 

 

 

 

 


Buse ile Uğur muradına erdi (2)

 

 

 

 

 


Buse ile Uğur muradına erdi (5)

 

 

 

 

 

 

 

Buse ile Uğur muradına erdi (7)

 

 

 

 

 

 

Buse ile Uğur muradına erdi (8)

 458 total views,  2 views today

Next Post

Gaytancıoğlu; "birlik içinde olursak daha başarılı oluruz"

İl Genel Meclisi toplantısına katılarak bir konuşma yapan CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu,  son günlerin en önemli gündem maddesi olan terör konusuna değinerek şunları kaydetti“ Atamızın çizdiği bir yol var “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” Bu ne demek kimse ile savaşmayalım yalnız bizim topraklarımızda gözü olan varsa gözlerini oyalım.  Yoksa bundan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp