Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı gazetemizi ziyaret etti

admin

Büyük Birlik Partisi  Edirne Belediye Başkan Adayı  Arif Köroğlu, Havsa Belediye Başkan Adayı  Özcan İdikut, BBP İl Başkanı Yaşar Mayda Edirne Ajans Gazetesini ziyaret etti. Gazetemizin başarılı yayıncılığı nedeniyle yönetici ve çalışanları kutlayan  Edirne Belediye Başkan adayı Köroğlu  Mahalli seçimlerde partisinin ilkeleri konusunda  bilgi verdi ve şunları kaydetti; “ Büyük Birlik partisi olarak, hizmet belediyeciliğini yatırımcı belediyecilikle buluşturacağız.Belediye kaynakları bir yandan halkın sosyal ve kültürel gelişimi için seferber edilirken, diğer yandan şehirlerin yıllardır ihmal edilen alt yapı ihtiyaçları karşılanacak.

Büyük Birlik Belediyeleri şehirlerimizin çehresini değiştirecek. Belediyeciliği toplumsal kalkınmanın merkezi haline getireceğiz.Türk halkı hizmette adaletle karşılaşacak.

Halkın vergileri halk için kullanılacak. Kaynak tüketen değil, kaynak üreten bir model ile hizmet edeceğiz.Kararları kapalı kapılar ardından değil, şeffaf bir şekilde almaya devam edeceğiz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı gözetilecek, hesabı verilemeyecek hiçbir işin içine girmeyeceğiz. Türkiye yatırımcı belediyecilik ile tanışacak. Büyük Birlik Belediyeleri, emsal belediyelerden en az 3 kat daha fazla hizmet gerçekleştirdi ve gerçekleştirecek. Bizim belediyelerimizin hizmet ettiği şehirler her zamankinden daha temiz ve daha bakımlı olacak.

büyük birlik partisi arif köroğlu

Türkiye hizmetkâr belediyecilikle tanışacak. Gecesini gündüzüne katarak yılların sorunlarını çözmeye azmetmiş kadrolar iş başına gelecek. Alan elin veren eli görmediği sosyal yardımlaşma mekanizması kuracağız. Sosyal hizmetleri beşikten mezara kadar kusursuz yürüten bir sistem kuracağız. Bizim belediyelerimizin hizmet ettiği şehirlerde halk her zamankinden daha mutlu ve daha huzurlu ve daha umutlu olacak. Türkiye katılımcı belediye ile tanışacak. Halka tepeden bakmayan, onu yetkinin asıl kaynağı olarak gören kadroları iş başına getireceğiz. Bizim belediyelerimizin hizmet ettiği şehirlerde halk her zamankinden daha zinde, daha güvende ve daha emin olacak. Büyük Birlikle belediyeler canlanacak, şehirlerimiz şahlanacak. Yarınlar Türkiye’nin ve Türk Milletinin olacak. Dedi

Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Köroğlu gazetemiz yönetimi ve  çalışanlarına  başarılar diledi.

büyük birlik partisi arif köroğlukpk

 

 240 total views,  2 views today

Next Post

Hamdi Sedefçi, 30 Mart öncesi alacağı oy oranını açıkladı;"Yüzde 42 ile KAZANIRIZ"

DSP Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi,AKP’nin yaptırdığı anket sonuçlarının gerçekçi olduğunu belirterek, “Ben hep halkıma güvendim, kalan 17 günde DSP’nin oyları daha da yükselir ve yüzde 42 oy oranı ile biz bu seçimi kazanırız” dedi AKP KAZANAMAZ! DSP Edirne Belediye Başkan Adayı ve mevcut Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 30 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp