Büyük Birlik Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Arif Köroğlu

admin

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak Yerel Yönetimler Seçimlerinde; Büyük Birlik Partisinin Edirne’de Belediye Başkanı olarak adayı Arif KÖROĞLU oldu.

arif-köroğlu (1)

Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi tarafından Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karaca’nın 2 gün önce yaptığı Edirne ziyareti sırasında parti binasında yaptığı açıklamada, Eski Büyük Birlik Partisi il Başkanlığı yapmış Sayın Arif KÖROĞLU’nu Edirne’den Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini belirtmiş ve yetkilendirmiştir.

arif-köroğlu (3)

Büyük Birlik Partisinin kurulduğu yıldan beri parti içinde değişik kademelerde görev alan Arif KÖROĞLU; 18 yıldır Edirne’de İl Başkanlığı yaptı.

2011 Milletvekili seçimlerinde Edirne’den Büyük Birlik Partisi 1.Sıra Milletvekili adayı oldu ve partisinin oy oranın yükseltilmesi için kapı kapı dolaştı, partisinin vizyonunu ve misyonunu halka anlattı.

arif-köroğlu (4)

Merhum Lider rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU’nu, helikopter kazasından yaklaşık 15 gün önce serhat şehrimiz Edirne’de misafir eden ve rahmetlinin prensiplerini ve hayata bakışını halka anlatmaya çalışan Sayın Arif KÖROĞLU; partisinin en zor zamanlarında bile yanında oldu.

Edirne Belediyesine Başkan Adayı olan Arif KÖROĞLU’nun yanı sıra Edirne’ye bağlı ilçelerimizinde Belediye Başkan Adaylarının ilçe sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili projeleri; yakın zamanda Sayın Genel Başkan Yardımcısı Bayram KARACA’nın da teşrifleriyle, değerli basın mensuplarının ve değerli Halkımızın huzurunda tanıtımları yapılacaktır.

Ayrıca, Belediye meclis Üyesi adaylarımız ve İl Genel meclisi üyesi adaylarımızında tanıtımları yapılacak olup, demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan siz değerli basınımızın ve Serhat şehrimiz Edirne’mizin çok kıymetli halkımızın teveccüh ve sevgisini kazanarak Büyük Birlik Partisinin ilkeli ve dürüst Belediyecilik anlayışının Edirne’ye gelmesi için çaba sarfadeceklerini beyan ettiler.

arif-köroğlu


 

 

 84 total views,  8 views today

Next Post

Köy Muhtarları Seçiminde Yeni Düzenleme

2972 Sayılı Mahalli İdareler ile Mahalle Muhtarlıkları ve İhtiyar Heyetleri Seçimi Hakkındaki Kanunun Muhtar Adaylık Seçilme Yeterliliği ile ilgili 31. Maddesi gereğince “ Köy Muhtarları ve Köy İhtiyar Meclisi üyeliği seçimlerinde adaylık usulü yoktur. En az altı aydan beri o mahalle ve köyde oturmak şartı ile 25 yaşını dolduran her […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp