Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün’den ziyaret

admin

Her yıl Ramazan ayında Edirne Gezi’si düzenleyen İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Edirne ziyaretleri kapsamında Edirne Belediyesi’ni de ziyaret etti.

İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, beraberinde Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Ahmet Şahin ile birlikte, Edirne Belediye Başkan Vekili Mehmet Özçuhacı’yı başkanlık makamında ziyaret etti.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün’den ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Vekili Mehmet Özçuhacı, kendilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Geleneksel hale getirdiğiniz Edirne gezileriniz ile Edirne’mizin tanıtımına katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.” dedi.

Ramazan ayında Edirne’ye olan kültür gezilerini geleneksel hale getirdiklerini ifade eden İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 31 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 16. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’ne Edirne Belediye Başkan Vekili Mehmet Özçuhacı aracılığıyla tüm Edirne Halkı’nı da davet ettiğini belirtti. Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün, her yıl ramazan ayında  Edirne’ye aynı zamanda  düzenlediği  turlarda genellikle bayanlar yer alıyor.  Edirne’ye gelen  bayanlara Edirne’den alışveriş yapma önerisini  yineleyen ve bunda ısrar eden  ziyaret için gelenlerin yanlarında hiçbir yiyecek getirmesinde ısrar eden  Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün Edirne’ye gelen kafileler arasında  esnaflarımızla en çok alışveriş yapan ekip olma özelliğini koruyor.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün’den ziyaret (2)

 146 total views,  2 views today

Next Post

İş sağlığı ve güvenliği bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul, Kurum Müdürleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili bilgilendirme toplantılarımız; 29.07.2015 tarihinde Keşan, Enez ve İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri toplantı salonlarında, 01.07.2015 tarihinde Uzunköprü ve Enez İlçe Milli Eğitim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp