BYEGM ile Trakyaka arasında iş birliği protokolü imzalandı

admin

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında Trakya’nın çeşitli yönlerinin bölgenin kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde tanıtılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

BYEGM ile Trakyaka arasında iş birliği protokolü imzalandı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu ile Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in imzaladığı iş birliği protokolü, kitle iletişim araçlarından etkin bir şekilde yararlanılarak Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinin gerek ekonomik, gerekse sosyokültürel açıdan daha geniş kitlelere tanıtılmasını amaçlıyor.

İki kurumun dayanışma içerisinde olduğuna dikkat çeken Dişlioğlu, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinin tanıtma açısından çok kıymetli unsurları bulunduğunu belirterek, bu unsurların bölgenin menfaati açısından çeşitli yönleriyle ortaya konmasının gerekliliğine işaret etti.

BYEGM ile Trakyaka arasında iş birliği protokolü imzalandı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Benzer iş birliği protokollerinin devam edeceğini vurgulayan Mahmut Şahin ise kalkınma amacına hizmet edecek her türlü iş birliği imkânlarını değerlendireceklerini, bu kapsamda Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü ile yapılan iş birliği protokolünün oldukça önemli olduğunu ifade etti.

İki kurum arasında imzalanan iş birliği protokolü, Trakya’nın çeşitli ticari alanlarının yerel, ulusal ve uluslararası basın mensuplarının davet edilmesi suretiyle kendilerine bizzat yerinde bilgi verilmesi ve İstanbul’da bu kapsamda yapılacak çeşitli toplantılarla tanıtılmasını içeriyor.

 

 

 

 187 total views,  2 views today

Next Post

CHP bayramı düzenlenen yürüyüşle kutladı

              CHP Edirne Örgütü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını düzenlediği yürüyüş ile kutladı. Saat 19.30’da Şükrüpaşa İlkokulu önünde Talatpaşa Caddesinde başlayan yürüyüşe Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ile Gürkan Güneser […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp