Çağtay YILMAZ; “hastanemize yeni bir hizmet sunuyoruz”

admin

Çağtay YILMAZ; hastanemize yeni bir hizmet sunuyoruz (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YILMAZ, “STANDARTLARI YÜKSEK BİR UZUNKÖPRÜ DEDİK KALİTESİ YÜKSEK HİZMET DEDİK”

AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz yaptığı açıklamada;”En önemlisi Uzunköprülülerimizin sağlığına, ihtiyacına yönelik bir ihtiyaçtır, kamuoyun beklentisi bu yöndedir diyerek talep takip ve kurumlarımızın da duyarlılığı ile T.C. sağlık bakanlığı uzunköprü devlet hastanemize hizmet alımı kapsamında Eylül ayı içinde hizmete başlayacak olan MR-Manyetik Rezonans Görüntüleme sistemini kazandırmış bulunuyoruz.

Belirli anatomik yapıları, diğer yapılardan net olarak ayırt etmek, sağlıklı ve hastalıklı dokular arasındaki farklılıkları saptamak ve tanımlamak için kullanılan bir tıbbi teknik ,mevcut durumda Keşan merkezine tahlil için giden hastalarımız Eylül ayının ilk haftasından itibaren hastane girişimize ek hizmet alanı olarak yapılan 140 m2 lik alanda hazırda bulunan görüntüleme kalitesi yüksek son teknoloji MR cihazımızla hizmet edecek

Çağtay YILMAZ; hastanemize yeni bir hizmet sunuyoruz (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HASTALARIMIZ İÇİN KOLAYLIK SAĞLADIK

Yılda ortalama 6500 hastamız bu hizmet için il içinde hareket halindeydi özle hastaneleri de katarsak sayı daha da artmaktadır.Bu hizmetin Uzunköprülülerimiz için ne kadar büyük kolaylık ve yerinde bir hizmet olduğu anlaşılmaktadır.Talep oluştuğu andan itibaren emeği geçen Edirne Kamu Hastaneleri Birliği yöneticileri ve Sağlık Bakanlığımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.Hastanemizin bir başka ihtiyacı haline gelen ve arıza sonucu sıkıntı çektiğimiz asansör sistemine bir asansör daha ilave edilmiş ve çalışmaya başlamış ve sirkülasyon kolaylaşmıştı bunu da önceden sizlerle paylaşmıştık.

Önümüzdeki hedeflerde 112-acil hizmet istasyon alanımız standartları yüksek yeni Uzunköprü Devlet Hastanesi proje ihalesini ve gelişmeleri de takip etmekteyiz. Gelişmeleri ve hizmetleri siz değerli Uzunköprülülerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.”Dedi.

Çağtay YILMAZ; hastanemize yeni bir hizmet sunuyoruz (3)

 83 total views,  2 views today

Next Post

Eczacılık fakültesinde devir teslim

                  Eczacılık Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Gülay Şeren’in atanması nedeniyle 22 Ağustos 2016 tarihinde devir teslim töreni düzenlendi. Prof. Dr. Gülay Şeren dekanlık görevini Prof. Dr. Yüksel Bayrak’tan devraldı. Devir teslim törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Uzun, Doç. Dr. Fatma Güneş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp