ÇAKIR’a Engelliler Federasyonu’ndan plaket

admin

ÇAKIR'a Engelliler Federasyonu'ndan plaket (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır’a, Fiziksel Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç, derneği adına teşekkür plaketi takdim etti.

ÇAKIR'a Engelliler Federasyonu'ndan plaket (2)

 

 

 

 

 

 

 

Fiziksel Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç ve Edirne Bedensel Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gültekin, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla 28-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenmeye başlayan “Balkan Engelliler ile Tarihin Merkezi Edirne’de Buluşuyoruz” etkinliğine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye personelinin büyük katkılarını olduğunu ifade ederek, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır’a teşekkür plaketi takdim ettiler.

ÇAKIR'a Engelliler Federasyonu'ndan plaket (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, “Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın her zaman söylediği gibi, Edirne Belediyesi olarak bizlerin amacı, ‘Engelsiz Edirne’. Engelsiz bir kent yaratabilmek adına birçok projemizi hayata geçirdik. Birçok projemizde devam etmekte. Edirne Belediyesi olarak engelli bireylerimizin sosyal yaşama en rahat şekilde adapte olmaları için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz.” dedi.

 

 81 total views,  2 views today

Next Post

Tasarım Çocuk Atölyesi çocukları Edirne semt pazarında

              Edirne’ de Okul Öncesi Süreli Sanat Eğitimi veren Tasarım Çocuk Atölyesi, 2016 Yaz Kampı Programları dâhilinde bu hafta Edirne semt pazarını4-6 yaş grubu çocukları ile canlandırdı. Edirne halkının samimiyetle yaklaştığı Pazar tezgâhları, miniklerimizin çalışkanlıkları ve görev bilinci, pazarcılarımızı bile hayrete düşürdü. Ziyarete gelen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp