Çakırlar “Geceleri giriş yollarımız kapatılmalı”

admin

Edirne 1. Küçük sanayi sitesi esnafları işyerlerine giriş yollarının Yeni Sanayi sitesinde olduğu gibi geceleri kapatılmasını istiyor. Bu yönde yaptıkları girişimlerinden olumlu sonuç alamadıklarında yakınarak soruna çözüm bulunmasını istiyorlar.ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (25)

Edirne’nin en eski küçük sanayi sitesi olan bünyesinde yüzlerce esnafımızı barındıran Eski Küçük Sanayi Sitesi esnafları yeni sanayi sitesinde olduğu gibi geceleri işyerlerine giriş yollarının kapatılmasını güvence altında olmalarını istiyorlar.

Yeni Sanayi Sitesinde gece saat 12.00 den sonra giriş kapılarının kapandığını ve daha güvenliği hale geldiğini belirten Eski Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Erol Çakırlar; “ Edirne Belediyesine Sanayi Giriş yollarımızın geceleri kapatılması için başvuruda bulunduk. Bu kabul edilmedi. Bizim bulunduğumuz alan İstasyon Mahallesine bağlık bir konut alanı gibi görünüyor. Giriş yollarının kapatılmasının mümkün olamayacağı belirtiliyor. Bizim de yeni sanayi sitesinde olduğu gibi giriş yollarının geceleri kapatılması güvenliğimiz açısından önemli. Sanayi sitemizde geceleri sokak lambaları yanmıyor. Bu kadar geniş alanda sitemizin güvenliği sağlamada yeterli olmayabilir.

SORUNA ÇÖZÜM BULUNMASINI BEKLİYORUZ

Onun için, bizim sitemizin de dışarıdan giriş yolları kapatılarak güvenli hale gelmesini bekliyoruz. Bu sağlandığı takdirde biz yeni Sanayi sitesinde olduğu gibi Sanayi setimizin yollarının aydınlatılması için elektrik aboneliği başvurusu yapacağız.Bir yanda çevre güvenliğimiz sağlanmıyor geceleri sitemize giriş yolları açık, diğer taraftan sokak lambalarımız kesildi,Sanayi setimiz karanlık.Bu konuda mağdur durumdayız yetkililerden soruna çözüm bulmalarını bekliyoruz” dedi

 263 total views,  2 views today

Next Post

ÇINAR; “ KADINLAR BİZİM GÜCÜMÜZ OLACAK”

İpsala Belediye Başkan adayı Özer Çınar Cumartesi günü İpsala dana restoranda bayanlarla kahvaltıda bir araya geldi. Mahalli idareler seçimlerinde Demokratik Sol Partiden belediye başkan adaylığını koyan Çınar çalışmalara aralıksız devam ediyor. Bayanlarla beraber kahvaltı yapan Çınar” Bizimle kahvaltıda buluşan bizi kırmayıp gelen tüm bayanlarımıza teşekkür ederim diyerek sözlerine şöyle devam […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp