Çalışan kadınlar mutlu yarınlar projesi hayata geçiyor

admin

Çalışan Kadınlar Mutlu Yarınlar Projesi Edirne  Valisi Dursun Ali Şahin ve Trakya kalkınma ajansı  Genel Sekreteri  Mahmut Şahin  tarafından imzalandı.

Edirne Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle hayata geçirilecek ‘Çalışan Kadınlar Mutlu Yarınlar’ isimli projenin sözleşmesi Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin tarafından imzalandı.

Çalışan kadınlar mutlu yarınlar projesi hayata geçiyor

 

 

 

 

 

 

 

Trakya Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle çok güzel bir projeye imza attıklarını belirten Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, az bir bütçeyle çok güzel sonuçların ortaya çıkacağını söyledi. Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ise dezavantajlı vatandaşlara yönelik geliştirilen projelere verdikleri önem ve desteklere değinerek projenin hayırlı olmasını diledi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in imza attığı proje ile hedef kitle olarak seçilen 45 roman kadına mesleki eğitim ve kişisel gelişim eğitimleri verilmesi hedefleniyor. 9 ayda tamamlanması planlanan projenin toplam bütçesinin %90’ı Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak.

 

 

 265 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de 2050 yılına kadar su sıkıntısı yaşanmayacak

Edirne’de, Kırklareli’nde bulunan Kayalıköy Barajı’ndan getirilecek yeni içme suyu isale hattı için ihale yapıldı. Haziran 2016 tarihinde tamamlanması beklenen çalışma sonucunda Edirne’nin 2050 yılına kadar içme suyu problemi giderilmiş olacak.               Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkanı Recep Gürkan ve DSİ 11. Bölge […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp