Çanakkale 1915’ten Edirne 2016’ya sosyal sorumluluk projesi

admin

Çanakkale 1915’ten Edirne 2016’ya sosyal sorumluluk projesi (3)

 

 

 

 

 

 

Edirne Lisesi Yetişenler Derneği üyeleri İsmail Cem Emre Tekin, Şeymanur Kuloğlu, Hasan Aygün yaptıkları ortak açıklamada; “Okulumuzda Çanakkale Savaşının toplumsal ve tarihsel önemini göstermek, toplumsal bilinci geliştirip ,sosyal bütünleşmeyi artırmak amacıyla 18 yaşını dolduran gençler olarak Kızılay’a kan bağışında bulunma düşüncesini bir proje olarak geliştirdik.

Çanakkale 1915’ten Edirne 2016’ya sosyal sorumluluk projesi (1)

 

 

 

 

 

 

Danışman öğretmenimiz Felsefe öğretmeni Sevcan ERİKAN rehberliğinde Okul Müdürümüz Mehmet KIYICI öğretmenlerimiz velilerimiz diğer çalışanlarımız ve Edirne Lisesi Yetişenler Derneğinin de desteklerini alarak çalışmalara başladık. 4 Nisan Pazartesi günü tüm öğrencilerimize kan bağışı konusunda verilen seminerden sonra 6 Nisan Çarşamba günüde kan bağışı programı uygulandı. Bağışa Okul Müdürümüzün önderliğinde başlandı ve tüm gün devam edildi. Bizler proje sınıfı olan 12/D sınıfı adına yürütme kurulu üyeleri olarak dünyanın pek çok ezilen ülkesinde kurtuluş ateşini yakan başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm Çanakkale ve Kurtuluş  Savaşı Kahramanlarına olan borcumuzu ancak bu bağımsızlık ruhunu yaşatarak ödeyebileceğimizi biliyoruz ve bu etkinliği geleneksel hale getireceğimize inanıyoruz” deniliyor.
Çanakkale 1915’ten Edirne 2016’ya sosyal sorumluluk projesi (2)

 154 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Terziler Odası projesinde sona yaklaşılıyor

Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Trakya Kalkınma Ajansına sunulan ve hibe almaya hak kazanan “Konfeksiyon Alanında Vasıflı Eleman Eğitim Merkezi” isimli proje kapsamında proje iştirakçisi Edirne MODAVİZYON A.Ş. yetkilileri eğitimlerin devam ettiği atölyeyi ziyaret etti.                 Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp