ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 99’UNCU YIL DÖNÜMÜ

admin

“Genç, yaşlı, ülkenin her köşesinden gelerek, Çanakkale’de milli ve manevi değerleri için hayatını ortaya koyan kahramanlarımızı minnet, sonsuz saygı ve şükranla anıyoruz.”

Tarihte silinmez izler bırakan Çanakkale Savaşı, benzersiz fedakârlıklarla tarihe damgasını vurmuştur. Vatan topraklarımızı canları pahasına savunan ve “Çanakkale Geçilmez” dedirten bu millet, azmi ve inancıyla kazanılmış ve adını tarihe altın harflerle yazdığı bir kahramanlık destanını gerçekleştirmişlerdir.

tredas

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, vatanımızın birliği ve huzuru için yaralanan kahraman gazilerimizi minnet, sonsuz saygı ve şükranla anıyoruz.

 

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

(TREDAŞ)

 188 total views,  2 views today

Next Post

Kahve seçim için en çok çalışan AK Parti ile DSP

Parti il merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen AKParti İl Başkanı Müjdat Kahve seçim çalışmaları ve Başbakan’ın Edirne’ye gelişi konusunda bilgi verdi. Kahve, mahalli seçimle süresince en çok çalışan partinin kendi partileri ile DSP olduğunu söyledi. 18 mart çarşamba günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Edirne’ye gelerek miting Selimiye meydanında miting yapılacağını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp