Cavit DUVAN Şirketler Grubu 30 yaşında

admin

Meslekte 30. Yılını dolduran ve aynı gün doğum günü olan CD şirketler gurubu Duvan Pen Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan’ a çalışanları ve ailesi adına Ağa köşkü Restaurant’ta sürpriz kutlama yapıldı.
cavit_duvan_şirkertler_grubu_edirne13

Mefaret ve Cavit çiftinin çocukları Yüksek Mimar Gamze Duvan ve İşletme Mezunu, Türkiye Rekortmeni Milli Yüzücümüz Güven Duvan da bundan böyle Cavit Duvan şirketler gurubunun yönetim kurulunda yer alacaklarının müjdesini verdi.
cavit_duvan_şirkertler_grubu_edirne18a

Gecede, Duvan Pen şirketinde 10 yıl hizmet eden Özer Olcay, Özer Özdemir, Taner Özel,Tamer Özel’e ödül verildi. Personelin ardından Cavit Duvan, Mefaret Duvan’a da ödül verildi.
cavit_duvan_şirkertler_grubu_edirne10

Toplantıda söz alan Cavit Duvan geceye katılanlara teşekkür etti. Bu sürprizden dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden DUVAN,  firmanın bu günlere kalay gelmediğini, personelin özverili çalışması ile bu başarıyı kazandıklarını söyledi.

 553 total views,  6 views today

Next Post

Erol Atik “PARTİMİZ EDİRNE’DE GÜÇ KAZANIYOR”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne’de AK Partinin Pazar günü yapılan teamül yoklamasına katılarak oyunu kullanan Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik, teamül yoklamasına katılımın yüksek olmasının halkın ilgisinin Edirne Belediye Başkanlığının kazanılmasında umut verici olduğunu, daha önce yapılan teamül yoklamasından daha büyük ilgi olmasının AK […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp