Çavuşbey Mahallesinde MHP İzdihamı Yaşandı

admin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar ve İl Teşkilatı birlikte yaptığı mahalle gezileri kapsamında Çavuşbey mahallesini ziyaret ederek, halkın büyük ilgisi ile karşılandı. Dürüst yönetici kimliği ile başkan adayları arasında Edirne’de ön plana çıkan MHP adayı Çakırlar, Yeniçeriler tarafından atla karşılandı.

mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne

MHP İl Başkanı Dr. Gürsel Şimşek yaptığı konuşmada; 30 Mart 2014’te yapılacak olan mahalli idareler seçimi bir fırsat, bir dönüm noktası, tarihi bir karar alma anıdır. Bu nedenle Edirne İl Teşkilatı olarak 30 Mart 2014 seçimlerine çok sıkı, kararlı ve çok hevesli bir şekilde hazırlanmaktayız. Önce yerel yönetimlerde ardından da merkezi yönetimde iktidarı hedefliyoruz.

mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (1)

MHP Edirne’de mahalli idareler seçiminde varlığını hissettirerek ve seçmenin önünde alternatif bir siyasi yapı olarak durmaktadır. AKP Türkiye’de alternatifsizliği kullanıp, milletin başına bela olmuşsa CHP’de Edirne ve ilçelerinde aynı alternatifsizlik politikasını yıllardır uygulayarak Edirne’nin başına bela olmuştur. Türkiye’de Türk Milleti RTE ve AKP’ye mecbur olmadığı gibi, Edirne’de de halkımız CHP ‘ye mecbur ve mahkûm değildir.

mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (4)

MHP’nin tertemiz, şaibesiz kadroları halkla buluşacak, Edirne ve ilçelerinde tarihinde ilk kez MHP Belediyeciliği ile tanışacaktır dedi. Ardından Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar konuşmasında; Gençlik Meclisi projesinden bahsetti. Edirne’de kaliteli yönetim anlayışı içinde gençlerin aktif rol almalarını hedefleyen, gönüllülük esası üzerinde oluşmuş bir kurumdur. Gençlerin yaşadıkları kentle ilgili sorun ve gereksinimlerin incelenmesi, nedenlerinin araştırılması, çözüm yollarının belirlenmesi için planlamada da gençliğin kent yönetimine aktif katılımını sağlamak amaçlanacaktır. Amaç; Kentsel kimlik, kente aidiyetlik ve kente karşı sorumluluk bilincini geliştirmek olacaktır. İş sahibi olamayan, muhtaç durumdaki insanların yaşamlarını idame ettirecek ortamın tesis edebilmek için aynı zamanda sosyal barışa da katkı vermek amacıyla alan elin veren eli görmeyeceği bir anlayışla kentin ileri gelenleri ve sosyal yardım kuruluşlarıyla iş birliğine gidilerek ücretsiz gıda, yiyecek, eğitim ve gerekirse konaklama gibi ihtiyaçlar karşılanacaktır dedi. Konuşmalarının ardından Çavuşbey Mahallesinde kahvehaneleri ziyaret ederek halkın sorunlarını dinlediler.mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (2) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (3)
mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (5) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (6) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (9) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (10) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (12) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (13) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (14) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (15) mhp orhan çakırlar çavuş bey mahallesi - edirne (16)

 

 

 

 198 total views,  2 views today

Next Post

Ayhan DEMİR; “ARTIK HOCAY’LA ARTIK İKTİDARLA DEVAM”

Ak Parti Edirne Seçim Koordinasyonu Başkanı Av. Ayhan Demir Edirne’nin 30 Mart’ta geleceği ile ilgili tarihi bir karar vereceğini belirterek, Edirne’nin “ARTIK AHMET HOCA İLE, ARTIK İJTİDAR İLE DEVAM” kararını vermesi gerektiğini söyledi. Demir gazetemize yaptığı açıklamada; “Edirnelilerin vereceği bu tarihi kararda gençlerin ve değerli halkımızın önü açılacak. Edirne artık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp