Cem TUNA Halkbank İpsala Şubesi’ne müdür olarak atandı.

admin

Cem TUNA Halkbank İpsala Şubesi’ne müdür olarak atandı (1)

 

 

 

 

 

Uzun yıllar Halkbank Edirne Şubesinde görev yapan Cem Tuna, 2012 yılında Halkbankası  Babaeski  şubesine atandı. Geçtiğimiz günlerde Halkbank İpsala Şubesine Müdür olarak atanan Tuna yeni görevine  15 Temmuz Cuma günü başladı. Edirne Ajans Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Engin, Haber Müdürü Fikri Yalın, Satış Sorumlusu Muhsin Başak Tuna’yı göreve başladığı ilk gün ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Cem TUNA Halkbank İpsala Şubesi’ne müdür olarak atandı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ajans Yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Tuna gazetemize yaptığı açıklamada; “Halkbank İpsala şubesinde Müdür olarak göreve başlamanın duyduğu mutluluğu ifade ederek, Özellikle Tarım bölgesi olan İpsala ilçemizde Bankamız olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Yine İpsala şubesinde yıllardır görev yapan ve emek veren Taner Bayındır da Keşan şubesine atandı.  Edirne Ajans Medya Grubu olarak  iki tecrübeli ismi İpsala Şubesinde ziyaret ederek yeni  görevlerinde başarılar diledik.
Cem TUNA Halkbank İpsala Şubesi’ne müdür olarak atandı (2)

 285 total views,  2 views today

Next Post

Beşir Derneği Darbe Protestolarına katılan Edirnelilere su ve simit dağıttı

              Beşir Derneği Edirne Temsilciliği Devletimizin meşru hükümetinin çağrısına uyarak sokakları darbecilere teslim etmemek üzere meydanlara inan demokrasi âşıklarına su ve simit dağıttı.                   Beşir Derneği il temsilcisi Tuğrul İnce ve Edirne Semerkand Vakfı Başkanı Ali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp