Cengiz Yorulmaz “okan gaytancıoğlu hocamızı kutluyorum”

admin

Hafta sonunda yapılan ön seçimle tüm rakiplerine fark atarak CHP’den 1. Sırada milletvekili aday adaylığını kazanan Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu’nun bu başarısı Edirne ve ilçelerde partili partisiz tüm vatandaşlar tarafından çok olumlu karşılandı.

Bölgenin en önemli gelir kaynağı olan tarım konusunda bilgili donanımlı bir akademisyenin milletvekili olmasının çok yararlı olacağı ifade edildi.

IMG_2255

 

 

 

 

 

 

 

 

HER ZAMAN ÇİFTÇİLERİN YANINDA OLDU

Seçim sonrası konuyu değerlendiren Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Okan Hocanın başarılı olmasının en çok tarım kesimini, çiftçileri mutlu ettiğini, tarıma gönül veren çiftçileri destekleyen herkese destek olacaklarını belirtti.

Gaytancıoğlu’nun Edirne Ziraat Odasına yaptığı ziyarette dile getirdiğini hocanın bugüne kadar yaptığı konuşmalarında, seminerlerinde her zaman çiftçileri yanında olduğunu kanıtladığını belirterek şunları kaydetti; “ bölgemizden bir çiftçi çocuğu olan akademisyenin parlamentoya girmesi hangi partiye mensup olursa olsun bizim desteğimizi arkasında görecektir. Çiftçilerimizin sorunları TBMM’de ne kadar gündeme taşınır gündeme taşınırsa çözüm yılları o oranda kolaylaşmış olur. Okan Gaytancıoğlu hocamızın mecliste çiftçilerimizi en iyi şekilde temsil edeceğine bizim sesimiz olacağına inanıyorum kendisine başarılar diliyorum” dedi.

 143 total views,  5 views today

Next Post

Dilber ÇELİK, gazetemizi ziyaret etti

              CHP’den Milletvekili Aday Adayı olan 17 aday arasından 9. sırada 1041 oy alan Dilber ÇELİK ön seçim sonrası gazetemize gelerek Edirne Ajansın kendisine destek vermesi nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu. Bu arada kendisine oy veren ve vermeyen partililere teşekkür eden, Aday olanları kutlayıp başarı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp