Çeribaşı Fikri’ye Romanlardan Diploma

admin

Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği ve Edirne Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işbirliğince açılan okuma-yazma kursları sonunda 900’üncü kursiyer Çeribaşı Fikri Ocak olmuştur. Edirne Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalışan çeribaşı Fikri Ocak’ın İlkokul diplomasını daire müdürü Mehmet Sevinir ve Turan Şallı verdi. Sevinç ve duygulu anların yaşandığı ortamda çeribaşı Fikri Ocak,”Bugün benim mutlu günüm, eğitimin yaşı yoktur. Tahsilime dışarıdan devam edeceğim. Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği başkanı Turan Şallı’ya  eğitim konusunda desteğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

çeribaşı fikret

Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği başkanı Turan Şallı, romanların mutlaka etkin bir şekilde eğitimin içinde yer alması için mücadele etmekteyiz. Toplumsal ve ekonomik kalkınmanın temeli eğitimdir. Çalışmalarımız insan kaynaklı olduğundan daha da önem kazanmaktadır. Eğitim anlayışımız bireyin doğup, büyümesi, yaşamı boyunca geçen süre farkında olmadığımız çalışmaların bütünlüğünü oluşturmaktadır. Eğitim, sadece okul eğitiminden ibaret değildir. Anlayış hoşgörü karşılıklı iyi niyet bireye verdiği davranış biçimleridir. Eğitim çalışmalarımıza yaz boyunca devam edeceğiz. Sivil toplum örgütü olarak görevimiz tüm vatandaşlarımızın kamu olanaklarından yararlanmasını sağlamaktır. Devletin tüm kurumları zaten vatandaşlarımızın hizmetindedir. Bizler sadece iyi ilişkiler içinde aracı konumundayız. Özellikle Edirne Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile devamlı koordineli olarak çalışmaktayız. Desteklerinden dolayı Recep Kozan’a il Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan ‘a teşekkürlerimi sunuyoruz.


çeribaşı fikret (1)

 

 123 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Personeli Azalacak

Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne ölçeğinde bir ilde 400 kadrolu ve bin dolayında hizmet alımı ile çalışan personelin fazla olduğunu yıl sonunda %30 tasarrufa gidileceğini söyledi. Meclis son toplantısını yaptı. Tatile girdi. Edirne Belediye Meclisinin Temmuz ayı toplantısı saat 14.00’de Belediye Başkanı Recep Gürkan başkanlığında toplandı ve gündemde 7, gündem […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp