ÇETİN Hukuk Bürosu açıldı

admin

Kırkpınar Ağası ve  işadamı Ahmet Çetin’in Oğlu avukat Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosu törenle açıldı.
Sabri İnanç Çetin’in hukuk bürosunun açılışı dolayısıyla tören yapıldı. Yaşar Atlı Plaza’daki hukuk bürosunun açılışına Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’nin değerli protokolu , Çetin ailesinin değerli büyükleri, arkadaşları ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Av. Sabri İnaç Çetin misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlarken “Görevimi en adil şekilde ircaa etmek için kurmuş olduğum bu büronun açılışında hepinizi görmekten onur duyduğumu bilmenizi isterim. Görevimi bu mesleğin verdiği yükümlülük ve sorumlulukla en iyi şekilde icraa edeceğimi kendime görev arz ettiğimi bilmenizi isterim. Bu günlere gelmemde eğitim öğretim ve iş hayatımda sürekli yanımda olan anneme, babama teşekkür ederim “ dedi.
Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin ,Belediye başkanı Recep Gürkan ve Edirne’nin değerli  protokolu ve Çetin ailesinin büyükleri  tarafından hukuk bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

 1,110 total views,  2 views today

Next Post

“Türk kadını emsalsiz bir yere sahiptir’

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme Ve Seçilme Hakkının Verilişinin 83. Yılını kutlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, 5 Aralık 1934’te çağdaşlaşma yolunda çok önemli bir adım atmış, kadına verdiği bu değer tüm dünyaya örnek olmuştur. Birçok Avrupa ülkesinden çok önce […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp