Edirne’de il genelinde Başkan Çiğdem Gegeoğlu önderliğinde çalışmalarına devam eden CHP Edirne İl Kadın Kolları, Kırcasalih Beldesinin Kadın Kolları atamasını gerçekleştirdi.

Kırcasalih Kadın Kolları Başkanlığı’nın atamasını gerçekleştirmek için Kırcasalih beldesine ziyaret gerçekleştiren CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu ve yönetimi, Kırcasalih Kadın Kolları Başkanlığı görevine gelen Suzan Karakaş’a ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini sundu. Başkan Gegeoğlu, CHP Belde Binasında Başkan Hilmi ZANGAR ve partili kadınlarla yapılacak çalışmalar ve gündemle ilgili konuları konuştu.

CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem GEGEOĞLU, Kırcasalih Kadın Kolları Başkanı Suzan Karakaş ve yönetimi ile birlikte Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin TÜTÜNCÜ’yü Makamında Ziyaret etti. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Başkan Tütüncü, Belediyenin çalışmaları hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Kadınların Siyasette aktif Olması gerektiğine vurgu yapan Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü, “Beldemizde Ataması gerçekleşen CHP Kırcasalih Kadın Kolları Başkanımız Suzan Karakaş ve ekibini tebrik ediyorum. Örgütlenmede kadınlara önemli görevler düşmektedir. Kadınların siyasal hayatta daha çok yer alması gerekmektedir.” dedi.

HABER – FOTO : ENGİN ÖZCAN