CHP Edirne İl Örgütü çiftçilerle Anıtkabiri Ziyaret Etti

admin

Çiftçi Sorunlarının konuşulduğu “ CHP Tarım Programını Açıklıyor “ toplantısı sonrasında Edirne İl Örgütü çiftçileri Anıtkabiri Ziyaret etti.

İl Örgütü olarak bir ilke imza atan CHP’liler Anıtkabire askeri törenle çelenk sundular.

CHP Edirne İl Örgütü çiftçilerle Anıtkabiri Ziyaret Etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslanlı yoldan geçerek Anıtkabire gelen CHP Edirne Örgütü tören alanında sıralanarak asker eşliğinde gelen “ CHP Edirne İl Örgütü Çiftçileri“ yazılı çelengi karşıladılar.

CHP Edirne İl Örgütü çiftçilerle Anıtkabiri Ziyaret Etti (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Komutla kortejin önünde askerlerimizin taşıdığı çelengin arkasında İl Başkanı Oktay Bozkurt ve Tören Komutanı  yer aldı. Anıt Mezara kalabalık bir grupla giren Edirne İl Örgütünün Çelengini yine asker komuta eşliğinde İl Başkanı Oktay Bozkurt mozoleye sundu.

CHP Edirne İl Örgütü çiftçilerle Anıtkabiri Ziyaret Etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Çelenk sunumunun ardından bir dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra CHP’nin ikinci genel başkanı İsmet İnönü’nün anıt mezarını ziyaret eden CHP’liler adına açıklama yapan İl Başkanı Bozkurt “ Atamızın kurduğu Cumhuriyetin ilk yıllarında bizzat oluşturduğu ve öncelik verdiği tarım politikalarının önemini bu gün daha iyi anlıyoruz Atamızın önem verdiği çiftçileri, köylüleri olarak  Çiftçi toplantısından çıktıktan  sonra Atamızın kabrini ziyaret edelim, minnetlerimizi sunalım dedik ve burada Kurucu Genel Başkanımızın huzurundayız. Bu güne baktığımızda Ülkemizin Çiftçisinin her zamankinden daha çok CHP’ye ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Atamızın huzurunda söz veriyoruz ki İlke ve Devrimlerine emaneti olan Cumhuriyete sahip çıkacağız.

CHP Edirne İl Örgütü çiftçilerle Anıtkabiri Ziyaret Etti (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu gün benim için çok heyecanlı ve gurur verici gün. Herkese Atasının huzuruna böyle bir törenle çelenk sunmayı nasip etsin. Çok heyecanlandım, onurlandım gururlandım. Atamın kurduğu partinin İl Başkanı olmanın haklı gururunu yaşıyorum”

 

 

Next Post

TÜİK Edirne Bölge Müdürü ETSO 'yu ziyaret etti

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Edirne Bölge Müdürlüğü görevine atanan  Kenan Çelebi ve TÜİK personeli Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.               TÜİK’in çalışmaları hakkında bilgi veren ve TÜİK’in önemine değinen Çelebi,  Kurum olarak yaptıkları  çalışmaları daha fazla  tanıtmak istediklerini  işverenlerin, çalışanların ve tüm […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp