CHP Edirne ilçe kongreleri 2 Aralıkta başlıyor

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne’de ilçe kongrelerine 2 Aralıkta başlıyor

Ağustos ve Eylül aylarında köy ve mahalle delegeleri ile ön seçim delegelerini seçen Edirne ilçeleri 2 Aralıkta Havsa ilçesi ile başlayacak olan ilçe kongrelerini 10 Aralık’ta Edirne merkez ilçe başkanlığı ile bitirecek.

Konu ile ilgili yazılı basın açıklaması yapan CHP Edirne il başkanı Fevzi Pekcanlı “Edirne il örgütü olarak ilçelerimizde köy , mahalle ve ön seçim delegelerimizi Cumhuriyet Halk Partisine yakışan seçimlerimizle bitirdik. 2Aralık günü Havsa ilçemiz, 3 Aralık günü Uzunköprü ilçemiz, 5 Aralık günü Meriç ilçemiz, 6 Aralık günü İpsala ilçemiz, 7 Aralık günü Lalapaşa ilçemiz, 8 Aralık günü Enez ve Süloğlu ilçelerimiz, 9 Aralık günü Keşan ilçemiz 10 Aralık günü Merkez ilçe başkanlığımız ilçe kongrelerini yapıp yönetimlerini belirleyecek.Biz büyük bir aileyiz, delege seçimlerimizde birlik beraberlik içinde delegelerimizi belirledik. İlçe kongrelerimizde de birlik beraberlik içinde ilçe yönetimlerimizi belirleyeceğiz.” dedi.

 

 162 total views,  2 views today

Next Post

Aydınlığa Yürüdüler

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından Cumhuriyet’in kuruluşunun 94’üncü yıl dönümü nedeniyle ‘Cumhuriyet Yürüyüşü’ düzenlendi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın eşliğinde ‘Andımızı’ okuyan Edirneliler, ‘İzmir Marşı’nı da seslendirerek, Cumhuriyet coşkusuna ortak oldular.   Ellerinde Türk Bayrakları ile Şükrüpaşa İlkokulu önünde toplanan Edirneliler, Talatpaşa Asfaltı’ndan Atatürk Anıtı’na kadar yürüyüş gerçekleştirdi. ‘Emanetin, Emanetimizdir Atam’, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp