CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Ediz Ün Mazbatasını Aldı

admin

Geçtiğimiz Pazar günü ETSO Konferans salonunda gerçekleşen kongrede oy kullanan 337 delegeden 280 delegenin büyük desteğini  alarak CHP Edirne Merkez ilçe Başkanlığına seçilen Ediz Ün, Edirne Adliyesinde gerçekleşen törenle mazbatasını aldı.

 

Edirne Adliyesi’nde gerçekleşen törene CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Önceki dönem İlçe Başkanı Fevziye Kireci katıldı.

 

Merkez İlçe Başkanı Ün’e mazbatasını Edirne Yüksek Seçim Kurulu Memuru Kevser Köpük verdi.

Burada bir konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı Ün;  Partisinin hedefleri doğrultusunda çalışacaklarını söyledi. Ün konuşmasında; “Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan ve 94 yıldır ayakta olan ulu çınarın bir neferi, bir İlçe Başkanı olmak yaşayabileceğim en büyük gururlardan bir tanesidir. Bu göreve layık olabilmek için ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ant içtik. Türkiye Cumhuriyeti’nin devamı için çalışacağız. Atatürk ilke ve inkılaplarının sonuna kadar takipçisi, bekçisi olacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca Bugüne kadar CHP Merkez İlçe Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren Fevziye Kirezci’ye teşekkür ediyorum.” Dedi.

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı seçilen Ediz Ün ve beraberindeki yönetim Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı  ziyaret etti. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Gürkan;  “Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen İlçe Kongresi’nde CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı seçilen Ediz Ün ve beraberindeki yönetim bizleri ziyaret etti. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

Merkez İlçe Başkanı Ediz Ün ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Pekcanlı gazetemize yaptığı açıklamada; CHP Merkez İlçe Başkanlığına delegelerin büyük desteğiyle seçilen Ediz kardeşimizi tebrik ediyoruz. Partimizin hedefleri doğrultusunda hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımıza ve ilçe teşkilatımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

 227 total views,  2 views today

Next Post

Gümülcineli, İlçe Seçim Müdürü Sevil Cellek’ten mazbatayı aldı

9 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılan olağan kongrede İlçe Başkanlığı’na seçilen Erdoğan Gümülcineli ve yeni yönetimi dün mazbatalarını aldı. Öğlen saatlerinde Keşan Adalet Sarayı’na gelen Gümülcineli ve ekibi İlçe Seçim Müdürü Sevil Cellek’ten mazbatayı aldı. Erdoğan Gümülcineli’nin ekibinde şu isimler bulunuyor: Ferit Akın, Özlem Başdan, Necmettin Baygül, Anıl Çakır, Hasan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp