CHP Edirne Milletvekilleri Mazbatalarını aldı

admin

24 Haziran seçimlerinde CHP’den Edirne Milletvekili olarak seçilen Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan mazbatalarını aldı. 4 Temmuz Çarşamba günü Saat: 14.00’te Edirne Adliye Sarayı Konferans Salonunda düzenlenen  törene Milletvekilleri, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Milletvekili Aday Adayı Ediz Ün, CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Nedim İşcan, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe teşkilatı, kadın kolları ile birlikte parti üyeleri katıldı.

Burada düzenlenen törende milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan’a  mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Gül Altınok verdi.

Başta Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan olmak üzere tüm parti yöneticileri Mazbatasını alan Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan’ı tebrik etti. Daha sonra Milletvekilleri ve parti yöneticileri Edirne Adiliye sarayı önünde basına hatıra pozu verdi.

  Bircan, yaptığı açıklamada; “Edirne’mize hizmet etmek için mazbatamızı aldık. Beni tekrar milletvekili seçerek Meclis’e gönderen vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Edirne’mize ve benim Edirne insanıma gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğim.” Dedi.

“Ediz Ün, yerine geçen Bircan’ı tebrik etti.”

Milletvekilliği aday sıralamasında 2. Sırada yer alan ve 2013 yılında Recep Tayyip Erdoğan hakkında attığı bir “twit”ten dolayı ceza aldığı için son anda YSK’dan veto yiyen Ediz Ün, yerine geçen Erdin Bircan’ı tebrik ederek Ankara’da T.B.BM.M.’de Bircan’a başarılar diledi.

 176 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Birlik hizmet filosunu güçlendiriyor

Trakya Birlik’e bağlı Kooperatiflerinde ortaklarına sunulan hizmetlerin kalitesinin arttırılması, fabrikalar ve bölge müdürlüklerin lojistik ağının genişletilmesi için alınan, 31 adet hafif ticari araç, 9 adet kamyon ve 11 adet tır, Trakya Birlik Tekirdağ Entegre Tesislerde yapılan törenle kooperatif, fabrikalar ve bölge müdürlüklerine teslim edildi. Birliğie bağlı Edirne, Havsa, Keşan, Lalapaşa, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp