CHP Gençlik Kollarından uyarı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Boş verme oy ver Türkiye yine bir seçim sürecine giriyor.

CHP Gençlik kollarınca yapılan açıklamada Genç nüfusun seçimdeki önemine değinilerek şöyle deniliyor; “ Biz geleceği hakkında söz sahibi olmak isteyen, seçimde verdiği oyun değerinin farkında olan genç arkadaşlarımız için hazırlamış olduğumuz bir broşür dağıtıyoruz.

chp-gençlik-kollar-edirne1

Hayatında ilk defa oy kullanacak genç arkadaşlarımız içinde oy kullanmış ve okul nedeniyle de Edirne de yaşayan arkadaşlarımıza da hatırlatıyoruz amacımız “Seçim sandığına sahip çıkmak”

Bunun için hevesli arkadaşları yüreklendirmemiz, bilgilendirmemiz, ışık tutmamız, konuya onları ısındırmamız ve çekingenliklerini atmalarını sağlamamız gerektiğinin farkındayız. Bu amaçla, Edirne Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Gençlik Kolları olarak arkadaşlarımıza hatırlatıyoruz. Sokak sokak gezerek broşürlerimizi dağıtma çalışmamız devam edecektir.Çalışmamızın hedefi yurt belgesi yada ikametgah ile birlikte örgenci belgeni de al ve nüfus kaydını yaptır.Geleceğine Sahip Çık !!!!!!!!!!

 

 236 total views,  2 views today

Next Post

Zıpkınkurt, Yunanistan Edirne Konsolosluğu'na iade-i ziyarette bulundu

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıkınkurt, Yunanistan Edirne Konsolosu Katerina Varvarigu’yu makamında ziyaret etti. Her iki ülke ticari ilişkilerinin öneminin konuşulduğu ziyarette esnasında Zıpkınkırt, komşu ülke Konsolosu Varvarigu’ya iki ülke arasında işbirliğinin artması ve ticari ilişkileri geliştirmek adına işadamlarına verilen vizelerin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp