CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Kasım’da Edirne’de

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Kasım Cuma Günü açılışlar için Edirne’ye geliyor.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı CHP Genel Başkanının 3 Kasımda Edirne’de olacağını İl Başkanlık Binasını ve CHP’li belediyelerinin hizmetlerinin açılış ve temel atma törenlerini yapacağını söyleyerek yaptığı açıklamada “ genel başkanımız 3 Kasımda Edirne’ye geliyor.Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 3 Kasım Cuma günü saat 10.45 te Keşan girişinde karşılayacağız.Saat 11.00 da Keşan Belediyemizin hizmet binası ve Pazar yerini açılışını yaptıktan  sonra Uzunköprü’ye hareket edecek ve saat 12.30 da Uzunköprü belediyemizin Atatürk Kültür Merkezini açacak. Belediye Başkanımız Enis İşbilen Belediyenin hizmete giren projelerinin tanıtım sunumunu yaptıktan sonra da saat  14.00 da Havsa’ya geçerek Havsa Belediyemizin Arıtma tesisinin açılışını yapacak.Saat 15.00 da Süloğlu Belediyemizin Çok Amaçlı Kültür Merkezi ve İçme suyu Şebekesinin temelini atacak ve Edirne merkeze geçecek.Edirne Belediye Başkanlığımızın Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesislerinde yapılacak olan toplu açılış ve temel atma törenlerinin ardından Belediye Başkanımız Recep Gürkan belediye hizmetlerinin sunumunu yapacak.Belediye başkanlıklarının açılış ve temel etme törenlerinin bitimini ardında genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu saat 17.30 İl Başkanlık binamızın açılışını yapacak.

Geçen hafta belediye başkanlarımızla beraber genel başkanımızı TBMM de bulunan makamında ziyaret etmiş ve kendisini Edirne’ye davet etmiştik.Genel başkanımız Edirne ve Edirnelilerin kendisi için önemli olduğunu söyleyerek davetimizi kabul etmişti.İl Başkanlığı olarak bizde bütün hazırlıklarımızı yaptık genel başkanımızı bekliyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğluna örgütüm adına çok teşekkür ediyorum. Edirne ve Edirneliler için hayırlı bir ziyaret olacak.

 

 247 total views,  2 views today

Next Post

Özel Edirne Beykent Koleji, büyük bir başarıya imza attı

21-­‐24 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’ da düzenlenen “Türkiye Bilardo Şampiyonası”na katılan Özel Edirne Beykent Koleji öğrencilerinden Baran Kemal AKTAŞ, turnuvanın Pool branşında genel klasman üçüncüsü olarak sezonu başarıyla tamamladı ve milli takıma katılmaya hak kazandı. Özel Edirne Beykent Koleji Müdürü Bahattin EREL yaptığı açıklamada: “Beykent Okulları olarak öğrencilerimizi sadece […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp