CHP Genel başkanı Kılıçdaroğlu’dan Pekcanlı’ya Kutlama

admin

Cumhuriyet  Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi  Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’ya hayırlı olsun mektubu gönderdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 6 Ocak 2018 günü36. il Olağan Kongresinde il Başkanlığına ikinci kez seçilen Fevzi Pekcanlı’ya gönderdiği kutlama mesajında “ Değerli Yol Arkadaşım , Demokratik yapının önemli unsurlarından biri olan parti içi seçimlerimizde yer aldığınız ve örgütümüzün takdiri doğrultusunda üstlendiğiniz yeni görevinizde başarılar dilerim.

Bilinmelidir ki kendisi demokrasi ile yönetilmeyen bir parti Türkiye’ye demokrasi getiremez. Daha kendi örgütünün iradesine saygı göstermeyen bir siyasi hareket , Türkiye’nin iradesinin temsilcisi olamaz. Açıkça görüldüğü gibi, Cumhuriyet halk Partisi çoğulcu bir partidir. Cumhuriyet Halk Partisi katılımcı bir partidir, Cumhuriyet Halk Partisi şeffaftır, demokratiktir ve Türkiye’de ki demokrasi mücadelesinin önderi Cumhuriyet Halk Partisidir.

Demokratik ve katılımcı bir toplum yapısına kavuşmuş olmanın arzusuyla kararlılıkla sürdürdüğümüz “ Hak, Hukuk ve Adalet” mücadelesinde, her türlü ayrımcılığı reddedip insana öncelik veren karanlığın, baskının, zorbalığın, zulmün dönemine son vereceğiz. Aydınlığın, özgürlüğün, adaletin Türkiye’sini kuracağız. Yoksullukla, sefaletle, yoklukla anılan bir Türkiye manzarasını tarihe gömecek, zengin bir Türkiye’yi, barış ve istikrarın simgesi olan güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.

Partimizin ilke ve ideolojileri doğrultusunda ülkemizin aydınlık bir geleceğe kavuşması inancıyla hep beraber mücadele etmeye devam edeceğiz.

Bu mücadelede üstlendiğiniz görevle, her zamankinden daha büyük bir güçle çalışacağınıza kalpten inanıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum “

 181 total views,  2 views today

Next Post

CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu’ndan Özcan’a Ziyaret…

9 Aralık 2017 tarihinde yapılan CHP Keşan İlçe Kongresi’nde seçilen yeni yönetim kurulu 16 Ocak 2018 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.  İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve yönetim kurulu üyeleri saat 12.00 sıralarında, Özcan’ı makamında ziyaret etti. Gümülcineli, bunun bir nezaket ziyareti olduğunu belirtti. Özcan da […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp