CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Mazbatayı aldı.

admin

06 Ocak 2018 tarihinde ETSO Konferans salonunda gerçekleşen CHP İl Başkanlığı kongresinde delegelerin büyük desteğini alarak CHP İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Fevzi Pekcanlı mazbatasını aldı.

Buradaki törene, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, CHP önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Fevziye Kirezci, İl Yönetimi, İlçe Yönetimi, Kadın Kolları,İl Genel Meclis Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Parti üyeleri katıldı.

Mazbatanın önemi olmadığını, CHP’yi birlik ve beraberlik içinde iktidara götürmenin önemli olduğuna vurgu yapan Pekcanlı; “Çok değerli partili arkadaşlarım, Yönetim kurulu, disiplin kurulu, gençlik kolları, kadın kolları arkadaşlarım ve partimizin çeşitli kurumlarında seçilmiş organlarıyla beraber mazbatamızı almaya geldik. Bundan sonra işimize bakacağız. Hedefimiz ve bütün amacımız 2019 yılında olası 3 seçimde de partimizi galip çıkarmak olacaktır. Biz bugün mazbata alarak bir usulü yerine getirdik. Aslında önemli olan birlik ve beraberlik içinde  partimizi iktidara götürmek. Bütün gelen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

Daha sonra  Pekcanlı ve beraberindekiler Edirne Adliye Sarayı önünde günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 138 total views,  2 views today

Next Post

Geçmiş; “Trakya’nın verimli topraklarının talan edilmesine izin vermeyeceğiz.”

Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet GEÇMİŞ , Edirne ve Nevşehir’de uranyum aramaları için sondaj çalışmaları başladığını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti;  “Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü, iki ilde karotlu uranyum sondaj faaliyetleri başlatıyor. MTA tarafından yaptırılacak çalışmalar kapsamında Edirne’de 10 bin, Nevşehir’de ise 5 bin metrelik sondajı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp