CHP İl Başkanı Pekcanlı 3 günlük kamp için Nevşehir’de

admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere 81 ilin il başkanlarının yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılacağı toplantı Nevşehir’de başladı.

CHP’de yerel seçim sonuçlarını değerlendirme çalışmaları kapsamında 16-18 Ağustos tarihleri arasında  düzenlenecek il başkanları toplantısına katılmak üzere CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Nevşehir’e gitti.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın da katıldığı İl Başkanları Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında Nevşehir’de yapılıyor.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve İl Başkanları Hacı Bektaş Veli Anma törenlerine katıldı.

Saat 11:00’de başlayan Hacı Bektaş Veli Anma Törenlerinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bir konuşma yaptı.

İ.B.B. Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılım sağladığı toplantıya ilgi büyük oldu.  Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “18 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek olan İl Başkanları Toplantımızda Genel Başkanımız tüm il Başkanları ile ayrı ayrı görüşüp sorunları dinleyecek. Toplantıda Yerel seçim sonuçlarının değerlendirilmesinin yanı sıra partinin bundan sonraki yol haritası da belirlenecek. Bu kapsamda parti yönetimi, il başkanlarının taleplerini ve önerilerini dinleyecek, yeni politikalar geliştirilecek.” Dedi. İl Başkanları toplantısı 18 Ağustos  Pazar günü sona erecek.

 333 total views,  2 views today

Next Post

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bedeli ne olursa olsun adaleti sağlamak hepimizin ortak görevi"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere 81 ilin il başkanlarının yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı İl Başkanları toplantısı Nevşehir’de sona erdi. CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın da katıldığı toplantıda 16 Ağustos 2019 Cuma günü Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve İl Başkanları Hacı Bektaş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp