CHP İl Başkanlığında Bayramlaşma

admin

Bayramın ikinci günü CHP İl Başkanlığında bayramlaşma yapıldı

Birlik beraberlik ve huzur içinde bir bayram geçirmemiz dileğinde bulunan İl Başkanı Oktay Bozkurt 10 Ağustosta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini geleceğimi için çok önemli olduğunu vurgulayarak herkesin sandık başına gitmesi gerektiğini söyledi.CHP İl Başkanlığında Bayramlaşma (3)

Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmişte “ herkesin bayramını kutluyorum. Bir oy bir oydur herkes duyarlı olsun ve sandık başına gidip oyunu kullansın “ dedi

Eski Milletvekili Şadan Şimşek’te “ Edirne halkına güveniyorum. Mutlu bayramlar yaşamamız için herkesin sandık başına gidip vatandaşlık görevini yapacağına inanıyorum  “dedi.

CHP İl Başkanlığında Bayramlaşma (2)

Eski Milletvekilli Nejat Gencan “  herkesin bayramını kutluyor nice barış içinde bayramlar geçirmemiz için herkesi 10 Ağustos’ta oy kullanmaya davet ediyorum “ dedi.

CHP İl Başkanlığında Bayramlaşma

Eski İl Başkanı Şükrü Ciravoğlu “ Bayramların bayram gibi yaşanmasını istiyorsak 10 Ağustos’ ta oylarımızı kullanmalıyız”

CHP İl Başkanlığında Bayramlaşma (1)

Belediye Başkanı Recep Gürkan “Yaz olmasına herkesin yazlıklarda olmasına rağmen bu gün burada büyük bir kalabalık oluşturduysak inanıyorum ki sandıkta da bu duyarlılığı göstereceğiz”

Milletvekili Kemal Değirmendereli  “yazlıklarda olan vatandaşlarımızı bu seçimi önemsediğini ve oylarını kullanacağına inancım sonsuz. AKP bunun farkında olduğu için telaş içindedir. Bu seçimi kaybedeceklerini bildiklerinden Çakma Bir Atatürkçü Platform Derneği adı altında İtirazım Var diye bir Broşür dağıtıp karalama kampanyasına başlamıştır. Ne yazık ki vatandaşlarımız bu oyunlara gelmeyecektir “

 

 

 

 

 135 total views,  2 views today

Next Post

İpsala Belediyesi’nde Bayramlaşma Töreni

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Belediye Meclis Üyeleri Ekrem Eğe, Kerim Bayraktar, Nuri Kavakkorulu, Suat Batı, Yusuf İder  ve Gürel Kale, İl Genel Meclisi Üyesi Özcan Tosun  Belediyede görev yapan personelle bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Ramazan Ayı içerisinde ilçede ilk defa […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp