CHP İl Kongresinde büyük gün

admin

Günlerdir tartışılan ve sonucu merakla beklenen, CHP Edirne İl Kongresi 6 Ocak Cumartesi günü saat: 10.00’da, ETSO Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.  Mevcut İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Ecz. Bülent Varel,  İl Kongresinde delegelerin karşısına çıkacak.  Edirne Merkezde 264, Keşan’dan 116, Uzunköprü’den 107, İpsala’dan 40, Havsa’dan 35, Meriç’ten 23, Enez’den 18, Süloğlu’dan 9 ve Lalapaşa’dan 9 delege olmak üzere toplamda 621 delege Kongrede oy kullanacak.  

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın desteklediği mevcut il Başkanı Fevzi Pekcanlı ile Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın desteklediği Ecz. Bülent Varel kongrede en fazla oyu almak için delegelerin karşısına çıkacak.

“Kongre’ye Büyük Katılım Bekleniyor”

CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Geçmiş Dönem Milletvekilleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, STK Temsilcileri, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı ve İl GENEL Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanları, Kadın kolları,Delegeler ve CHP’li üyelerin katılacağı kongre’de heyecan dorukta.

 

 203 total views,  2 views today

Next Post

CHP’nin yeni İl Başkanı belli oldu.

Günlerdir tartışılan ve sonucu merakla beklenen, CHP Edirne İl Kongresi bugün saat: 10.00’da, ETSO Konferans Salonunda gerçekleşti. Kongreye, CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Geçmiş Dönem Milletvekilleri,  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, STK Temsilcileri, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı ve İl GENEL Meclis Üyeleri, Kadın kolları,  Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp