CHP İlçe Başkanı Fevziye Kirezci’nin 29 Ekim kutlama Mesajı

admin

CHP Merkez İlçe Başkanı Fevziye Kirezci, tüm Edirne Halkı’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak şunları söyledi.

“Kurtuluş Savaşı’nı zaferle sonuçlandıran Türk Milleti, Cumhuriyeti de kurarak, tarihte ender rastlanan bir zafere adını yazdırdı. Türk milletinin gösterdiği bu mücadele, bu üstün başarı, vatan ve millet sevgisi tüm mazlum ülkelere de örnek oldu. Türk Milleti, küllerinden nasıl doğacağını tüm cihana gösterdi, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin simgesi oldu.

Hiç kuşkusuz ki; her bir karış toprağı kanla sulanan; bağımsızlığı, özgürlüğü için göğsünü siper eden Türk Milleti; canını hiçe sayarak kazandığı bu değerlerden asla ve asla vazgeçmeyecektir. Türk Bayrağı göklerde özgürce dalgalanmaya devam edecek, Mustafa Kemal Atatürk, geçmişte olduğu gibi gelecekte de rehberimiz olmaya devam edecektir. Bu millet demokrasiden, cumhuriyetten, Ulu Önder Mustafa Kemal’in ilkelerinden asla ve asla vazgeçmeyecektir. 94 yıldır, kalbimizde taşıdığımız bu gurur, sonsuza kadar bizimle yaşayacaktır.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizin 94. Yılı kutlu olsun.

 243 total views,  2 views today

Next Post

Başkan Özcan’dan Cumhuriyet bayramı kutlama mesajı

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Cumhuriyet’in ilanının 94. Yıl dönümü nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı. Tüm vatandaşları Cumhuriyet’in kazanımlarını korumaya ve sonsuza değin yaşatmaya çağıran Özcan, Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları yurt yapan şehitleri ve gazileri sonsuz gönül borcu, şükran […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp