CHP İlçe Yönetimi İŞBİLEN’İ ziyaret etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde yapılan Parti Meclis Toplantısı ve ardından Merkez Yürütme Kurulu toplantısında Uzunköprü Belediye Başkanlığı için adaylığı onaylanan Av. Enis İŞBİLEN’e CHP İlçe Yönetiminden destek ziyareti geldi.

enis-işbilen-ziyaret

Aday Adaylığı sürecinde de partisinin her iki aday adayına göstermiş olduğu hassasiyet ve destekten ötürü teşekkürlerini ileten Başkan İŞBİLEN; “Uzunköprü Halkına 5 yıl boyunca hizmet ettik. Daha yapacak çok işimiz olduğuna inanıyorum ve bir kez daha aday olarak Uzunköprü Halkına hizmet etmek istiyorum. Beş yıl boyunca yaptıklarımız ortadadır. Herkesin ve herkesimin takdirini kazandık. Uzunköprü hak ettiği değerin fazlasını kazanacaktır” dedi.

enis-işbilen-ziyaret (2)

Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN, partililere hediye olarak Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ilçemizi ziyareti sırasında, Atatürk Kültür Merkezi duvarında asılı olan pankartın küçültülmüş halini hediye etti.


enis-işbilen-ziyaret (1)

 

 24 total views,  2 views today

Next Post

Türkiye, 29 Aralık’ta sağlıklı yaşama yürüyor

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, vatandaşları hareketli yaşama teşvik etmek için gelecek yılı “2014 Sağlıklı Yaşam İçin Hareket Yılı” ilan edeceklerini açıkladı. Bu kapsamda, 29 Aralık’ta Türkiye genelinde “Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz” etkinliğini düzenleyeceklerini belirten Müezzinoğlu, “81 ilde aynı saatte yapacağımız bu yürüyüşe vatandaşlarımızı bekliyorum. Sevdiklerimizle birlikte sağlığa yürüyelim” dedi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp