CHP Kadın Kolları MYK Üyelerinden Başkan Gürkan’a ziyaret

admin

Bir takım temaslarda bulunmak için Edirne’ye gelen CHP Kadın Kolları MYK üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

CHP Kadın Kolları MYK üyeleri; Hamiyet Göksu, İlkay Budak, Nurhan Coşkun, Düriye Taş ve Gülay Tülüş, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Belediye Başkanlığı Makamında bir araya geldi.

CHP Kadın Kolları MYK Üyelerinden Başkan Gürkan’a ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

CHP Kadın Kolları üyeleri, Edirne’de kadına yönelik uygulanan pozitif ayrımcılık ve kadınların sosyal yaşamda daha fazla yer alması için üretilen projelerden dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür etti. CHP Kadın Kolları MYK üyeleri, kadınlara yönelik yapılan başarılı projelerle Edirne Belediyesi’nin tüm Türkiye’ye örnek olduğunu söylediler.

Yaşamın her alanında kadınların çok değerli olduğunu vurgulayan Başkan Gürkan ise, “Edirne’de yaşayan bütün kadınların sosyal, kültürel, politik ve ekonomik anlamda desteklenerek güçlendirilmesi amacıyla birçok projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Kadın hakkettiği değeri görmeli. Bu konuda tüm dünyaya örnek olmak istiyoruz” diye konuştu. CHP  Kadın Kolları MYK Üyeleri  CHP İl Başkanlığını da ziyaret etti. daha sonra Margi’de yapılan toplantıya katıldılar.

CHP Kadın Kolları MYK Üyelerinden Başkan Gürkan’a ziyaret (2)

 18 total views,  2 views today

Next Post

Organ bağışında Avrupa düzeyine geldik

Edirne Sağlık Müdürü  Dr.A. Muhsin Kişioğlu yaptığı açıklamada; “ 10.08.2015 tarihinde 1970 doğumlu M.Ç (45) ‘nin Keşan Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde tedavisine İntraserebral kanama teşhisi ile tedavisine devam edilirken durumunun kötüleşmesiyle 11.08.2015 tarih saat 15:30 da Beyin ölümü gerçekleşmiştir. Organ bağış ekibinin hasta yakınları ile olan ile görüşmesi sonucunda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp