CHP Kadın Kollarından Belediye Başkanı Sedefçi’ye Ziyaret

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu ve yönetim kurulu üyesi kadınlar, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, Başkan Hamdi Sedefçi’nin Edirne’de kadınlara yönelik yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ettiklerini ifade etti. Gegeoğlu, “Bugüne kadar ki tüm çalışmalarımızda yanımızda olan Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Öncelikle geçtiğimiz hafta açılışını gerçekleşen Zübeyde Hanım Kadın Lokali için çok teşekkür ediyoruz. Bu teşekkürümüzü sadece CHP Kadın Kolları olarak değil tüm Edirneli kadınlar adına kabul etsin. Çünkü Lokalin açılması Edirneli kadınlarımız için büyük bir kazanç oldu.” dedi.

Başkan Hamdi Sedefçi, CHP Kadın Kolları üyelerinin ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, “Edirne Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızın yanındayız. Sizlerin de söylediği gibi Kadın Lokalimizi açılışını gerçekleştirdik. Onun öncesinde İlhan Koman Kültür Evi ve Kadın Merkezi’mizin açılışını yapmıştık. Tabi ki yerel yönetimler olarak kadınlarımıza yönelik ne yapsak tam anlamıyla yeterli olmayacaktır. Ancak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızda sizlerin fikirlerinden faydalanmaya çalışıyor, katkılarınızı da ayrıca bekliyoruz. ” dedi.

 316 total views,  5 views today

Next Post

Taş Deyip Geçmeyin

Edirne Rotary Kulübünün  Beykent Koleji Konferans  salonunda yaptığı 2.Trakya  Megalit Çalışmaları Sempozyumunda “Kayalarda ses verir” adındaki   panel beni çok etkiledi.      Bugüne kadar konu hakkında bilgi sahibi olmayan  insanımız gibi, ben de  çevremizdeki kaya parçalarının doğadaki megalitlerin  bir devrin simgesi olabileceğinden o dönemin izlerini yansıttığından habersizdim. Buradaki toplantıyı izleyince içinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp