CHP Keşan Belediye Başkan Adayı Şenol Yalı’dan Mehmet Özcan’a ziyaret

admin

CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na getirilen ve Keşan tarihinde ilk kadın ilçe başkanı olan Heves Bayır Yıldız ile 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Keşan Belediye Başkan Adayı olan Şenol Yalı ile CHP Keşan Kolları Başkanı Nasip Çakır, CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Özcan, ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, ilçe başkanlığına getirilen ve Keşan’ın ilk kadın parti ilçe başkanı Heves Bayır Yıldız’ı kutlayarak yeni görevinde başarılar diledi.

Özcan ayrıca, her zaman Keşan Belediye Başkan Adayı olan Şenol Yalı’nın yanında ve destek olacağını da belirterek kendisine 31 Mart seçimlerinde başarılar diledi.

Yıldız ve Yalı da Özcan’ın 3 dönemden bu yana Keşan’a önemli hizmetler yaptığını belirterek, Keşan halkı adına kendisine teşekkür ettiler.

Ziyarete Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, Keşan Belediye Meclis Üyeleri Mitat Beyazoğlu, Yılmaz Başol, Feridun Tümer, Keşan Halk Ekmek Şirketi Müdürü İlhan Boz ve CHP Keşan eski ilçe başkanı Ufuk Kanışkan da katıldılar.

 104 total views,  2 views today

Next Post

Pazarcılar Odasından Başkan Gürkan’a Teşekkür Ziyareti

Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Edirne’de pazarcı esnafının her zaman yanında olduğunu ifade eden Gürkan; “Alın teri ile bizzat sabahın şafak sökümünde gelip, esnaf olarak, pazarcı olarak kendi tezgahını kurup, tezgahında satacağı ürünleri temizleyerek vatandaşa, müşteri memnuniyetini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp