CHP kirletir, AK Parti temizler

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, CHP İkinci Sıra Milletvekili adayı Erdin Bircan’ın Ergene Nehri ile ilgili açıklamalarına cevap verdi.

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, AK Parti’nin 13 yılda Trakya’ya ve Edirne’ye büyük yatırımlar yaptığını hatırlatarak, bunlardan birinin de Ergene Nehri ıslahı projesi olduğunu dile getirdi. Ergene Nehri kenarındaki belediyelerin CHP Belediyeleri olduğunu anımsatan Şemsettin Emir, “CHP Belediyelerinin kirlettiği Ergene Nehri’ni 13 yıldır temizlemeye uğraşıyoruz” dedi.

ŞEMSETTİN EMİR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti iktidarının Ergene Nehri’ni temizlemek için canla başla çalıştığını dile getiren Şemsettin Emir, “Ergene Nehri Kenarına bir bakın, hep CHP’li belediyeler var… Onlar kirletiyor. Biz temizliyoruz. AK Parti iktidarı Belediyelere Atık su Arıtma tesisleri için destek vermesine rağmen, belediyeler halen atıksu artma tesislerini yapmadı. Halen atık sularını arıtmadan Ergene Nehri’ne salıyorlar. Ergene Nehri’ni ancak AK Parti iktidarı yapar. Temizlemeye gönlü olan önce kirletmesin” diye konuştu.

TRAKYA HALKINA ÇİFTÇİSİNE ARMAĞAN EDECEĞİZ

Şemsettin Emir, İstanbul’u SHP’den aldıktan sonra, Haliç’i temizlediklerini dile getirerek, “Biz İstanbul’u kirleten SHP Belediyesinden aldık. Halici temizledik ve balık tutulur hale getirdik. Siz Ergene’yi kirletmekten başka ne yaptınız. Ama siz kirlettiniz diye biz temizlemekten vazgeçmeyeceğiz. Ergene Nehri’nin temizliğinde biz burada olacağız, siz nerede olacaksınız?. Onların hayalleri bizim yaptıklarımızı görmeye yetmez. CHP ancak kirletmeyi bilir. 13 yıldan beri yaptığımız çalışmalarla, arıtma tesisleriyle Ergene’yi temizlemek için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın verdiği süre içinde Ergene Nehri’ni temizleyeceğiz. Haliç’i nasıl temizlediysek, Ergene’yi de temizleyerek Trakya çiftçisine ve Trakyalılara armağan edeceğiz” dedi.

Şemsettin Emir, ayrıca Erdin Bircan’a da seslenerek, “Erdin Bircan, beni yüzmeye davet etti, bende onu balık tutmaya davet edeceğim. Bakalım hangi yüzle gelebilecek…” şeklinde konuştu.

 

 

 

 121 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan “kadınlara en çok değer veren belediyeyiz”

1. Murat Mahallesi Pazaryeri içinde açılan Köy ürünlerinin sergileneceği Edirne Doğal Ürünleri Pazarının açılışında konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’nin farklı bir kent olduğunu, Edirne’yi farklı kılanın ise Edirne’nin kadınları olduğunu belirterek; “ Başımız dara düştüğünde onları yanımızda buluruz. Kadınlarımız elleri değdiği her şeye güzellik katıyorlar. Edirne Belediyesinde göreve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp