CHP kuruluşunun 94. yılını kutluyor

admin

EDİRNE Ajans Haber Merkezi  //

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı “Cumhuriyet Halk Partisinin ilk Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk “ Benim iki büyük eserim vardır ,biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir” diyerek temellerini attığı Partimizin 94. Kuruluş Yıl dönümünü bu yıl coşku ile kutlayacağız “ dedi.   Pekcanlı “ Cumhuriyet Halk Partisi kurulduğu günden bu güne Atatürk ilke ve Devrimlerinin, Cumhuriyetin, Özgürlüklerin, Demokrasinin, Emeğin ve İnsan Haklarının yılmaz bekçisi olmuştur. Ülkemizde emperyalist düzenin ve saray zihniyetinin yıkamadığı tek kale Cumhuriyet Halk Partisidir. Türkiye Cumhuriyetini ve Demokrasiyi kuran parti olarak ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma hedefimizde, aydınlık geleceği düşleyen halkımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Edirne İl Örgütü olarak 9 Eylül Cumartesi günü yapılacak 94. Kuruluş Yıl dönümümüzü kutlamaları kapsamında saat 11.00 da Atatürk Anıtına çelenk sunumu yaptıktan sonra saat 20.00 da Buzhane Davet  Bahçesinde partililerimiz ve Cumhuriyet Halk Partisine gönül verenlerle kutlama yemeği yapılacaktır.”

 145 total views,  2 views today

Next Post

GAYTANCIOĞLU; "AKP, Türkiye’yi yine saman ithalatına mecbur etti"

EDİRNE Ajans Haber Merkezi  // CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan GAYTANCIOĞLU’nun yaptığı açıklamada, “AKP’nin uyguladığı günübirlik ve niteliksiz tarım politikası Türkiye tarımında adeta bir çöküş yaratmıştır. Üretimi planlamayan, üreticiyi düşünmeyen politikalar sayesinde trajikomik durumlar her geçen gün artarak görülmektedir. Çiftçi tarlada hasat yaparken alınan sıfır gümrüklü ithalat kararları, kurban […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp