CHP Lalapaşa İlçe Kongresi gerçekleşti.

admin

CHP Lalapaşa İlçe Başkanlığı  bugün saat: 11.00’de  Lalapaşa Düğün Salonunda yapıldı.  Kongreye,

CHP Edirne Milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu, CHP Edirne Eski Milletvekillerinden Bilgin Paçarız, Kemal Değirmendereli, Nejat Gencan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Süloğlu  Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, CHP Edirne Milletvekili Adayı Gürkan Güneser, Suat Polat, Nuran Işıkseren, CHP Edirne Eski İl Başkanı Şükrü Ciravoğlu, Edirne İl Genel Meclis Üyesi Erdal Akgün, CHP Süloğlu İlçe Başkanı Önder Cin, Lalapaşa AK Parti İlçe Başkanı İsmail Arslan, AK Parti Edirne İl Genel Meclis Üyesi Secaaddiin Uyur, Delegeler ve üyeler katıldı.

Kongre İlçe Başkanı Adnan Akdağ’ın konuşmasıyla başladı. İlçe Başkanının önerisiyle divan başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Başkan Yardımcılığına Necati Yüksel ve Üye Vedat Çınar seçildi.

Daha sonra saygı duruşu ve ardından İstiklal marşı okundu.  İlçe Başkanı Halil Akdağ teşekkür konuşması yaptı.  Daha sonra CHP Edirne Eski Milletvekili Kemal Değirmendereli, Nejat Gencan, Bilgin Paçarız, CHP Edirne Mlv. Adayı Bilgin Paçarız ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan birer konuşma yaptılar.  Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Seçime iki liste girdi. Seçimi Ahmet Taşdelen’in listesi 32 oyla kazandı. Diğer liste ise delegelerden 26 oy aldı.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 216 total views,  2 views today

Next Post

“Kudüs İsrail’in Başkenti olamaz”

Edirne Barosu’ndan yapılan yazılı açıklamada; Kudüs, ABD’nin yapmış olduğu açıklama ile İsrail’in başkenti olamaz. ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıması ve İsrail’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyacağı yönündeki açıklaması Uluslararası Hukuka ve Birleşmiş Milletler kararlarına aykırıdır. Kudüs’ün İsrail tarafından ilhakı, uluslararası toplum ve Birleşmiş Milletler tarafından reddedilmiştir. Bu durumun BM Güvenlik Konseyi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp