CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Edirne Adaylarını Belirledi.

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Sözcüsü Haluk  Koç yaptığı yazılı açıklamada;     yerel seçimlere CHP adayı olarak katılacak olan 295 aday adayının durumunun da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından ayrıntılı olarak değerlendirildiğini ve  adaylıklarının  kesinleştiğini açıkladı.

kemal_kılıçdaroğlu

  

Edirne Merkez, İpsala,Uzunköprü, Enez ve Keşan İlçeleri Açıklanmadı..

 

Edirne’de adaylığı kesinleşen  YERLER ve isimler Şunlar;

 

  

HAVSA’da  OĞUZ Tekin ile Devam kararı

chp_oğuz_tekin

ilçede yaptığı başarılı çalışmalarla ilçe halkının ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun da  takdir ettiği mevcut Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Havsa’da  CHP’den tekrar Belediye Başkanı adayı olarak  gösterilecek. Özellikle  1 döneme sığdırılan yatırımlar, genç ve dinamik Belediye Başkanı Oğuz Tekin’in seçilmesinde büyük rol oynadı.   

 

Lalapaşa’da Ayhan Günay Aday..


CHP-AYHAN-GÜNAY

Lalapaşa’da  mevcut Belediye Başkanı olan AK PARTİ’li Ali Osman Uzman’ın ilçede yaptığı çalışmalar ve yatırımlar ve AK PARTİ’nin ilçede aldığı oy oranı, MART Ayında yapılacak olan YEREL seçimlerde CHP  Adayı Ayhan Günay’ı zorlayacak gibi görünüyor.  

 

Meriç’te Erol DÜBEK…

chp_erol_dübek

 

Meriç Belediye Başkanı Erol DÜBEK’în çalışmaları ve ilçedeki büyük oy potansiyeli Genel Merkezin dikkatinden kaçmamış ve bir dönem daha Erol DÜBEK’le devam kararı alınmış.

 

Süloğlu İlçesinde Mehmet ORMAN KIRAN

 mehmet-orman-kıran

Bir önceki Yerel seçimde  ilçedeki başarılı Belediye Başkanı Erol Atik’e rakip olarak çıkan CHP  Süloğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Orman Kıran’ın bu seçim de de işi zor gibi görünüyor. İlçede daha önce  Belediye Başkanlığı yapmış olan İsmet Balin yerine bir önceki  dönem Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen  ve başarısız olan Orman Kıran Mart ayında yapılacak olan Yerel seçimlerde  2. kez CHP’nin Süloğlu ilçesi Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

 

Ulaşım Müdürü “ERDAL UYGUN” Listede yer almadı.

erdal uygun

Kırklareli Vize’den  Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan Edirne Belediyesi Ulaşım Müdürü Erdal Uygun, Genel Merkezin onayını alamadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  Vide’de    ERCAN ÖZALP’ı Belediye Başkan Adayı olarak açıkladı. 

CHP_ADAY-KAPAK

Diğer ADAYLAR;

 

Beğendik Beldesi                 MUHAMMET ÖRNEK

Esetçe Beldesi                        İBRAHİM ÖRS

Kırcasalih Beldesi                 SUAT KARAKAŞ

Yenikarpuzlu Beldesi       BİLGİN ATLI

Yenimuhacir Beldesi        RECEP ORDU

KAYNAK: http://www.chp.org.tr/?manset=chp-lideri-kemal-kilicdaroglu-baskanligi%E2%80%99nda-calismalarini-tamamlayan-pm-sarigul-dahil-5-uyenin-af-istemine-%E2%80%9Cevet%E2%80%9D-dedi-ve-295-belediye-baskan-adayina-onay-verdi

 

 

 263 total views,  2 views today

Next Post

CHP’de İki önemli isimden biri ADAY..!

 EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com * Belediye Meclis üyesi Hakan İNCİ Malatya Büyük Şehir Belediye Başkan ADAYI Seçildi. * Ulaşım Müdürü Erdal Uygun Kırklareli / Vize İlçesi Belediye Başkan Adaylığına Seçilemedi.   Edirne Belediyesinde CHP Belediye Meclis üyesi olan Hakan İnci’nin bir süre önce Malatya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp