CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Modavizyon Fabrikasını ziyaret etti

admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ve beraberindekiler,  Holding Modavizyon Tekstil Fabrikası’nı ziyaret etti. Fabrika girişinde büyük bir kalabalığın sevgi gösterileri eşliğinde karşılanan CHP Genel Başkanı’na ilgi büyük oldu.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Toplantısı’nın ardından, Şahinler Holding Modavizyon Tekstil fabrikasına geçti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve beraberindekileri Şahinler Holding Modavizyon Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Turgut Bakır karşıladı.

Edirne’de ekonomisine büyük katkı sağlayan ve ilimizde en fazla kadın işçi istihdam eden Modavizyon Tekstil Fabrikası yöneticileri CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ziyaretinden büyük memnuniyet duydu.

Bir süre Modavizyon Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Turgut Bakır ile görüşen Kılıçdaroğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra, Öğle molasına çıkan kadın işçilerle yemekhanede yemek yiyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, onlarla sohbet etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan’ı karşılarında gören fabrika işçileri 8 Mart Dünya Kadınlar gününde büyük mutluluk yaşadı.

Fabrika işçileri ile aynı yemeği yiyen Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Yemekhanede işçi, aşçı ve çalışanlarla günün anısına fotoğraf çekildi. Kılıçdaroülu, fabrikada 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen eğlenceye katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, öğle molasının ardından işe başlayan işçileri çalıştığı bölümlerde de ziyaret ederek, kadın işçilere kırmızı karanfil hediye etti.

CHP Genel Başkanı’nın ziyaretinde Edirne’nin tek CHP Kadın adayı Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan v eşi Esra Çevik Gürkan,  İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı hazır bulundu.

Gürkan’a büyük ilgi

Modavizyon Tekstil Fabrikası ziyareti kapsamında Fabrikada çalışan işçilerini Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile birlikte ziyaret eden CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan’a ilgi büyük oldu. Dünya Kadınlar gününde üzerine Atatürk tişörtü giyen bayanlar Gürkan ile günün anısına fotoğraf çektirdi. Eşi Esra çevik Gürkan ile çalışan kadınları tek tek ziyaret edip onlara karanfil hediye eden Gürkan, işçilerin selfie isteğini geri çevirmedi. Gürkan’ı fabrika da gören işçiler başkanla kucaklaşıp özlem giderdi.  Öğle yemeğinde işçilerle birlikte aynı masada yemek yiyen Gürkan; “Bugün bizim en mutlu günümüz. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte ilimizin en çok bayan istihdamı sağlayan Modavizyon Tekstil Fabrikasındaki kadınları ziyaret ettik. Bu anlamlı günde onların mutluluğuna ortak olmak istedik. Bize gösterdikleri ilgiden, sevgiden, mutluluktan ötürü hepsine tek tek teşekkür ederim. Onlar bizim her şeyimiz. Kadınlarımızın emek mücadelesi her şeyin üstündedir.” Dedi.

 

 

 351 total views,  2 views today

Next Post

Koca Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Sırman’dan Örnek davranış

8 Mart Dünya Kadınlar   Günü nedeniyle  Kocasinan Mahallesi Muhtar Adayı Osman Gazi Sırman; Mahallede ikamet eden kadınlara karanfil verip onların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Muhtar Adayı Sırman’ın bu davranışı mahalle halkı tarafından büyük takdirle karşılandı. Muhtar Adayı Sorman ve ekibi kadınlar gününe olan saygıyı ifade etmek amacıyla mahallede çeşitli ziyaretlerde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp