CHP merkez ilçe başkanı adayı

admin

6 Aralık Pazar günü yapılacak CHP Merkez İlçe Başkanı seçimi öncesi başkanlık için Fevziye Kirezci adaylığını açıkladı.  CHP Merkez İlçe’de yapılan toplantıya CHP Milletvekili Erdin BİRCAN, Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN, Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem GEGEOĞLU, İl Başkanı Oktay BOZKURT, Merkez İlçe Başkanı Şenol GEÇMİŞ, Eski Milletvekili Nejat GENCAN, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, İl genel ve belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.

CHP merkez ilçe başkanı adayı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplantıda ilk olarak söz alan Merkez İlçe Başkanı GEÇMİŞ, burada toplantımızın amacı merkez ilçe başkanı adayı olan bir partilimizin adaylık açıklamasını kamuoyuna duyurmaktır. Ben iki yıldan bu yana kendi yönetimim arasından seçilerek, ilçe başkanlığı görevini yürüttüm. Bu süre zarfında Türkiye’de iki genel bir de yerel seçim yapıldı. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı seçimi yapıldı. Bu seçimlerde Türkiye birincisi olduk. Bizler bu seçimlerde deneyim kazandık. Tüzüğümüz gereği iki yılda bir seçim yapılması zorunluluğu var. Araya seçimlerin gelmesi nedeniyle seçim bir yıl gecikme ile yapılıyor. Bu süre zarfında bizlere destek verenlere teşekkür ediyorum. Bu onurlu görev bana verdiği için partili yöneticilerime şükranlarımı sunuyorum.  Bu arada Basın mensuplarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Diyerek kendi görevine yine ilçe yönetiminde bulunan Fevziye Kirezci’nin aday olacağını belirtti.

Daha sonra Edirne Merkez İlçe Başkan adayı olduğunu açıklayan Kirezci adaylığ’ı ile ilgili olarak şunları söyledi. Kendisinin 1956 Balıkesir Doğumlu olduğunu belirterek, “memuriyetim sonrası emekli olduktan sonra CHP’ye üye oldum. Bugüne kadar partimin il ve ilçe teşkilatlarında çeşitli görevlerde bulundum. Bugün de partili arkadaşlarım ve dostlarım huzurunda adaylığımı açıklıyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada ülkemiz sıkıntı içinde böyle olumsuz koşulların sürdüğü bir dönemde merkez ilçe başkanlığı görevi için aday olduğumu açıklıyorum” dedi.

CHP merkez ilçe başkanı adayı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ardından söz alan İl Başkanı Oktay Bozkurt kendisinin de merkez ilçe başkanı ile birlikte üç yıl süre ile görev yaptığını bu arada CHP’yi Türkiye birincisi yaptıklarını söyledi. Bu görevler bir yarıştır bu göreve herkes talip olabilir. Adayımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Bu arada Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş’e de bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı kutluyorum. CHP’de her göreve gelebilirsiniz. Bu partide en önemlisi bu partinin üyesi olmaktır. Bizin sıfatlarımız olmayabilir bizler CHP’li olarak partimize desteğimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

 

 

Next Post

Şahin, engellilere verilen değer toplumun gelişmişlik göstergesidir”

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin  Dünya Engelliler günü nedeniyle yaptığı açıklamada; “1992 yılında Birleşmiş Milletler aldığı bir kararla, 3 Aralık gününü “Uluslararası   Engelliler Günü” olarak ilan edilmiştir.                 Bir insanın engelli olması; onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve de başarılı olmasına bir […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp