CHP Merkez İlçe Başkanı Türkay’dan kızlı erkekli pasta ikramı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Son günlerde gündeme damgasını vuran ve çeşitli eylemlere sahne olan kızlı erkekli öğrenci evleri konusunu Edirne CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Harika Türkay öğrenci evlerini ziyaret ederek öğrencileri evlerinde dinledi.
chp-harika-türkay-edirne

Edirne CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Harika Türkay yaptığı açıklamada “ Öğrenci arkadaşlarımla çok güzel bir zaman geçirdim. Verilere göre 75 milyona yaklaşan Türkiye nüfusunun yaklaşık 19 milyonu yani yüzde 25’i 15-29 yaş grubunda bulunan gençlerden oluşuyor. Bu da Türkiye bağlamında, mevcut gençliğin özelliklerini, sorunlarını ve beklentilerini tespit etmenin; hem mevcut şartlara ilişkin değerlendirmeler yapabilmek ve hem de geleceğin Türkiye’si hakkında tahminlerde bulunmak açısından ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.Bende öğrenci arkadaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek sorunlarını yakından dinledim hem de son zamanlardaki gündemde yer alan “kızlı-erkekli” öğrenci evleri ve eğitim konularını konuştum.Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğum genç üniversiteli arkadaşlarımla kendi öğrencilik dönemimdeki farklılıkları da tartışma fırsatı buldum” dedi.

chp-harika-türkay-edirne (1)

Türkay’ın ziyaret sonunda ise öğrencilere hoş bir sürpriz yaptığı ortaya çıktı. Gündemin yarattığı tartışmalara inat “ kızlı- erkekli” resimli bir pasta hazırlatan Edirne CHP Merkez İlçe Başkanı Av.Harika Türkay kızlı erkekli kestiği pastayı öğrencilere ikram etti.


Bu haber ve fotoğraflarını Edirne Ajans Medya Grubunun izni alınmadan
herhangi bir yayın organı Kullanılamaz.

 

 

 27 total views,  2 views today

Next Post

Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Gözlüklerde önümüzdeki yıl kemik çerçeve moda olacak.Gözlüklerin metal çerçevelerinin terleme nedeniyle oksitlenmesi dikkate alınarak kemik çerçeveye ilgi artacak. Gözlük firmalarının Optikçilerle Antalya Bellek’te yaptıkları bir hafta devam eden toplantılarda önümüzdeki yılın gözlük modası da gündeme taşındı. Aydın Optik ve Merve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp