CHP milletvekili adayları mazbatalarını aldı

admin

Geçtiğimiz hafta yapılan yargı denetiminde ön seçimle milletvekili adayı olmaya hak kazanan Okan Gaytancıoğlu,  Erdin Bircan, Gürkan Güneser Edirne 2. Ağır Ceza Mahkemesi Salonunda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Edirne Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Tayyip Özdurmaz’dan mazbatalarını aldı. Özdurmaz mazbatalarını alan milletvekili adaylarına başarılar diledi. Mazbatalarını aldıktan sonra konuşan 1. Sıra Milletvekili adayı Gaytancıoğlu; belgelerimizi aldık. Bu görevi çok çalışarak layığı ile yapma gayreti içinde olacağız. Ben Okan Gaytancıoğlu olarak söz veriyorum bu görevin ne kader önemli olduğunu şimdi anladım. Bu arada bizlerle yarışan 16 arkadaşıma teşekkür ediyorum. Bu partililerimizin tercihidir herkese teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Milletvekili Aday Adayları mazbatalarını aldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan ikinci sıra milletvekili adayı Bircan ;CHP’nin demokrasi şöleni yaşadıklarını üç arkadaşlar birlikte aday olmaya hak kazandığını sandıktan çıkan sonucu hepimiz saygılıyız aramızda barış arkadaşlık var bu birliktelik sonunda öyle inanıyorum ki üç arkadaşımızla meclise gideceğiz.” Diye konuştu.  Daha sonra konuşan 3. Sıra milletvekili adayı Güneser sandıktan ne çıkarsa herkesin ona uymak zorunda olduğunu belirterek. Bizler arkadaşlarımızla birlikte CHP’yi iktidara taşımak için var gücümüzle gayret göstereceğiz” değerlendirmesinde bulundu. CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt konuşmasında CHP’nin iyi bir sınav verdiğini üç milletvekili adayı ile birlikte parti örgütlerinin de gayreti ile Edirne’de üç milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

CHP Milletvekili Aday Adayları mazbatalarını aldı (1)

 207 total views,  5 views today

Next Post

Ülkemiz geleceğinde önemli bir gün

Bugün 7 Nisan ülkenin gelecek dört yılda kaderini etkileyecek milletvekili kadrolarının, parlamento aritmetiğinin az çok belirleneceği bir gün. CHP daha önceleri 42 ilde yaptığı ön seçimle milletvekili adaylarının çoğunu belirledi. Ana Muhalefet Partisi CHP ön seçim yapıp seçeceği milletvekili adaylarını tabanın oyları ile gerçekleştirmesi tüm partililerin ortak hedefi olmalı. CHP […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp